Sahibinden.com üzerinden ekran kartı alınırken neye dikkat edilmeli?

Emre Tekir

Centipat
Daha fazla  
Bende MSI Armor RX 580 8 GB var onu 7K ya falan satıp RTX 3060 almayı planlıyorum. Ama sahibinden de ekran kartlarına baktığımda sıfır yazan ekran kartları var kutusu açılmamış diyorlar. Ama nasıl güvenebileceğimi bilmiyorum.

Param güvende ile alırsınız denersiniz ama unutmayın 1 gün içinde otomatik para satıcıya gönderilir beklediğinizden kötü çıkarsa direk iade edersiniz.

Bende MSI Armor RX 580 8 GB var onu 7K ya falan satıp RTX 3060 almayı planlıyorum. Ama sahibinden de ekran kartlarına baktığımda sıfır yazan ekran kartları var kutusu açılmamış diyorlar. Ama nasıl güvenebileceğimi bilmiyorum.

Eğer senin şehrinde ve sana yakınsa git adamla bir bilgisayarcıya git dene ekran kartını öyle al yani.

Beyin bedava. Şaka maka siz alın zaten çalışmazsa veya doğru dürüst çalışmazsa iade edersiniz kabul etmezse sahibinden ilgilenir.

Kardeşim direk al demiyorum götür baktır bilgisayarcıda dene adama parasını ver al bu kadar.

Kardeşim direk al demiyorum götür baktır bilgisayarcıda dene adama parasını ver al bu kadar.

Olabilir ancak uzaksalar ne olacak. Kartı alacak sonra bakacak sonramı ödeme yapacak? Yanlış anlamayın sizin dediğiniz daha mantıklı sadece bir fikir idi.

peki bu amazondan falan alınma oluyor kartlar bunları garantisi yok değil mi

ve mesela kartı nasıl test edebilirim test derken sadece tak çalıştırmı yapıcam
ki ve param güvende için para istiyolar

Yeni konular

Geri
Yukarı