"Sahibinden.com" üzerinden GTX 750 Ti alınır mı?

peki şuan ki kartı önerir misiniz yani siz olsanız alırmıydınız bu kartı?
750 ti günümüz oyunlarını zor oynatıyor hocam. Hiç kaldırmıyor değil ama low ayarlarda 30-40 arası oynatıyor. 2021 öncesi çoğu oyunu 1080p sorunsuz oynamıştım Sekiro, Star Wars Jedi Fallen, FIFA 20 vs. Rdr2'yi 720p low 35 40 fpsde oynatıyor. İleriye dönük kart değil ama pek çok oyunu da oynatıyor yani. Sen bilirsin oynayayım oyunumu diyorsan al ama yeni çıkan oyunlar için fazla ümitlenme.

750 ti günümüz oyunlarını zor oynatıyor hocam. Hiç kaldırmıyor değil ama low ayarlarda 30-40 arası oynatıyor. 2021 öncesi çoğu oyunu 1080p sorunsuz oynamıştım Sekiro, Star Wars Jedi Fallen, FIFA 20 vs. Rdr2'yi 720p low 35 40 fpsde oynatıyor. İleriye dönük kart değil ama pek çok oyunu da oynatıyor yani. Sen bilirsin oynayayım oyunumu diyorsan al ama yeni çıkan oyunlar için fazla ümitlenme.
valorant csgo gta 5 gibi oyunlar oynadıgım icin bu kart işime yarıyor ve kısıtlı bütçem var

Valorant CS:GO GTA 5 gibi oyunlar oynadıgım için bu kart işime yarıyor ve kısıtlı bütçem var.

Üstüne biraz koyarak araşıtırırsanız 1050 Ti bulabilirsiniz satma niyetinde olan biri size 1300 TLlere bırakabilir şu an 1500'e bulunuyor şansınızı deneyin 750 Ti almak mantıksız 750 Ti'ye o parayı vereceğine 1200 TL'ye Xbox One al daha iyi bence.

Buna da bir bakın isterseniz hocam.

Ben olsam daha iyisini araştırırdım yani almazdım.

Yok hocam araştırdım sizin bulduğunuz GTX 750 Ti benim gösterdiğim öneriden çok daha iyi siz kendi istediğinizi alın benim dediğimi bence sakın almayın.

Geri
Yukarı