Sahibinden.com Xbox 360 Ucuzluğu

farmar123

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba technopat ailesi xbox 360 almak istiyorum. Bi araştırıyım dedım. Mediamarkt vb. Sitelerde 500 gb özellik felan 1000tl den aşağı değil. Ama sahibinden de iste 80 oyun 2 kol 500 gb vb. 800 tl civarı. Yani size sorum, pek fazla internetden alışveriş yapmam ama fiyat çok iyi geldi. Acaba sorun çıkar mı alsam veya dolandırılır mıyım ? Niye bu kadar ucuz? Şimdiden çok teşekkür ederim .

Bence artık eski nesil alınmaz. Ama şöyle bi exc. Oyunların tadına bakiyim diyorsanız ayrı. 500 Mhz lik Ati Xenos 'un artık suyu çıktı diyebiliriz. :) Karar sizin.

Merhaba technopat ailesi xbox 360 almak istiyorum. Bi araştırıyım dedım. Mediamarkt vb. Sitelerde 500 gb özellik felan 1000tl den aşağı değil. Ama sahibinden de iste 80 oyun 2 kol 500 gb vb. 800 tl civarı. Yani size sorum, pek fazla internetden alışveriş yapmam ama fiyat çok iyi geldi. Acaba sorun çıkar mı alsam veya dolandırılır mıyım ? Niye bu kadar ucuz? Şimdiden çok teşekkür ederim .
Abi aynısını bende aldım ama internetten değil. Yerine gidip aldım. Sipariş etseydim sorun olacaktı. Mesala orada alırken xbox açılmadı ve başka bir xbox ı aldım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı