Sahibinden.com'daki Gaming Türkiye satıcısı güvenilir mi?

Degil.

2. el olduğu için ucuz olması normal değil mi?
Sıfır yazısı doğru değil muhtemelen kutunun üst kısmının kağıtlarını yırtmışlar.

B550M DS3H al 2700'e ben kullanıyorum Windows 11'e uygun hale getirdim soft brick te olmadı güncel BIOS varken.

Hayır aslaa ve aslaa güvenilir değil.

Bu satıcı izini kaybettirmek için mağaza adını sürekli ve sürekli değişiyor. Önceki isimleri Andromeda Teknolojiydi şimdi Vogue Market şimdi ise Gaming Türkiye kanmayın böyle yalanlara. Bir mağdur abimin videosu :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni ismi GAMİNG TÜRKİYE bilginiz olsun fakat ifşlandıkça isim değiştiriyor siz bu mesajı okudugunuzda yine isim değiştirmiş olabilir.

Eski kullandığı isimler;

andromeda teknoloji

gamer central

vogue gaming market

Gamer world

OYUNCU DÜNYASI

GAMİNG TÜRKİYE

Eksen Bilişim

Arkadaşlar, ben bu Gaming Türkiye isimli yerden 1 ay kadar önce sıfır Galax 3080 Tİ aldım. Daha sonrasında da bendeki 3070 Tİ'yi ikinci el olarak alırız dediler. Kartı gönderdim ve 7.500 TL'de ödeme yaptılar. Firmaya ulaşması biraz zor çok dönüş yaptıklarında çok yoğunuz diyorlar. Sabah arıyorsun bir kaç saat sonra dönüyorlar. Son olarak kuzenimin elindeki 1050 Tİ ve 1080 Tİ kartları 5.000 TL'ye sayıp 6.500 TL'ye 3060 Tİ aldık ve bekliyoruz bakalım. Bir gelişme olursa olumlu ya da olumsuz buradan belirticem.

Bu arada sahibinden isimli sitede 1 yıldır firma kaydı var. İster istemez makul bir güven oluşturuyor.
Bu arada görüştüğüm şahıs her seferinde imkan varsa dükkana gelmemi istedi imkandan dolayı bir arkadaşı yönlendirip gönderemedik. Bir gelişme olursa yine buradan yazacağım...

Üstadım.... Ben Galax 3080 Tİ SG edition 12 gb aldım ordan. Herhangi bir sıkıntı olmadı sıfır kart. kuzenime de 1050 Tİ ve 1080 Tİ kartları 5000 TL'ye saydılar. 3060 Tİ aldık Gigabyte 3060 Tİ 3 fanlı modeli. Ne ben ne de kuzen sıkıntı yok. Gelen kartlar sıfır. Buraya kadar sorun yok.

Ancak şu sıkıntıları yaşadık olumsuz olabilecek durumları yazıyorum; arıyorum saatler sonra dönüş yapıyorlar. Kargoya verdiniz mi diye sormak için günde 20 defa aramışımdır emin olun. Şaka yoluyla ciddi ciddi gardaşım niye böyle yapıyorsunuz deyince abi 500 küsür ilan var valla anca yetişiyoruz kusura bakmayın diyorlar. Ben mesela Zotac 3080 Tİ alıcaktım onlar yanlışlıkla Galax göndermişlerdi mesela. Kuzenime 2 fanlı modeli olan 3060 Tİ Gigabyte alıcaktık 6.500 TL'ye, ayırmışlardı oysa ki fakat yanlışlıkla ayrılan kartı sistem toplama için sanıp ona takmışlar. Hani sorunca eleman bilmeden böyle yapmış dedi. Üstüne 500 TL fark koyduk. 3 Fanlı Gigabyte 3060 Tİ aldık. Bu kartın aynı modelinin birebir sıfırı 13.000 TL. Biz 7.250 TL'ye almış olduk. Diyebiliriz ki ucuz etin yahnisi uğraştırıyor belli ki. Çok şükür ki kutuların içinden hıyar salatalık turşu muz patlıcan çıkmadı diye şükrettik.

Şu da var telefonlarına bakınca soruyorsun söylüyorlar. İlgileniyorlar. Ancak çok yoğunuz diyorlar. Cuma verdik kargoya diyorlar Salı gününe kalıyor falan filan şeyleri de var. Bir an acaba dolandırıldıkmı diyorsunuz doğal olarak.

En garantisini söylüyüm arkadaşlar. İlk görüşmemizde mesela abi buyur dükkana gel demişti. İstanbulda kimseyi bulamadığım için bu şekliyle uğraştık.
Varsa eşiniz dostunuz akrabanız istanbulda konumu atıyorlar zaten dükkanlarının bizzat gidin yerinde siz veya arkadaşınız alsın. En iyisi bu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı