"Gaming Türkiye" sahibinden.com satıcısı güvenilir mi?

Gayet guvenilir satici ilk olarak gelip gormemi istedi.. ama gidebilirmiyim bilmiyorum biraz uzak.. ama zaman ayirip gitme sansiniz varsa gorerek test ettikten sonra alabilirsiniz.

Gayet guvenilir satici ilk olarak gelip gormemi istedi. Ama gidebilir miyim bilmiyorum biraz uzak. Ama zaman ayirip gitme sansiniz varsa gorerek test ettikten sonra alabilirsiniz.

Dostum adam 6 tane isim değiştirmiş ve çoğu üründe sıfır değil denildi gibi sence de biraz şüpheli değil mi?

Arkadaşlar, bakın ben ordan sıfır galax 3080 ti ve 3060 ti aldım. Uğraştırdılar ama dolandırılmadık hani, EN GARANTİSİ DÜKKANLARINA GİTMEK VEYA BİR ARKADAŞI YÖNLENDİRMEK…

Gaming Türkiyeden MSI RX 6700 XT almaya çalıştım İlk olarak kargoyu karşı ödemeli göndermişler ona bozuldum sonra koliyi açtım baktım sıfır kapalı kutu garantili diyip açık kutulu faturasız XFX 6700 XT yolladılar 10 kere aradım anca ulaştım yanlışlık olmuştur aricaz dediler aramadılar şimdi akşam oldu gün içinden bir şey yapamadık acil lazım ve burasi dükkan diye burdan almıştım ikinci el fiyatına ikinci el garantisiz faturasız kart var meşguluz diyorlar yardım etmiyorlar tavsiye etmem ben uğraşırım diyorsanız alışveriş yapın yetersiz ve ilgisizler davranışlarını da beğenmedim ortada sadece onlardan kaynaklı hata var düzeltmek yerine beni uğraştırıyorlar.

Son düzenleme:
Gaming Türkiye'den MSI RX 6700 XT almaya çalıştım ilk olarak kargoyu karşı ödemeli göndermişler ona bozuldum sonra koliyi açtım baktım sıfır kapalı kutu garantili deyip açık kutulu faturasız XFX 6700 XT yolladılar 10 kere aradım anca ulaştım yanlışlık olmuştur arayacağız dediler aramadılar şimdi akşam oldu gün içinden bir şey yapamadık acil lazım ve burasi dükkan diye buradan almıştım ikinci el fiyatına ikinci el garantisiz faturasız kart var meşguluz diyorlar yardım etmiyorlar tavsiye etmem ben uğraşırım diyorsanız alışveriş yapın yetersiz ve ilgisizler davranışlarını da beğenmedim ortada sadece onlardan kaynaklı hata var düzeltmek yerine beni uğraştırıyorlar.

Hocam bende 4 gün önce MSI RTX 3070 Ti Suprim X sipariş verdim bugün kargoya vermiş saat 2:30 veya 3:30 gibi gelecek size dedi bakalım bekliyorum inşallah dedikleri gibi sıfır dır ürün.

Geri
Yukarı