Sahibinden.com'dan alınan ekran kartının faturası sahte çıktı

Ömür Çelik

Yoctopat
Daha fazla  
Sahibinden.com'da Gaming Türkiye isimli satici, sifir kapali kutu garantili isim altinda sattigi ürünü meğer naylon fatura ile satiyor. Aldigim ekran karti bozuldu (MSI marka) servise verdim. Degisim verdiler. Aradim bunlari bana fatura ürüne ait degil dediler. Nereden aldik bilmiyoruz dediler. Kaldim oylece. Parasini verdim. Degisim raporum var ancak ürün faturasi sahte olduğundan işlem yapamiyorum. İkinci el satiyoruz dese anlayacagim. Bütün evraklari var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahibinden.com'da Gaming Türkiye isimli satici, sifir kapali kutu garantili isim altinda sattigi ürünü meğer naylon fatura ile satiyor. Aldigim ekran karti bozuldu (MSI marka) servise verdim. Degisim verdiler. Aradim bunlari bana fatura ürüne ait degil dediler. Nereden aldik bilmiyoruz dediler. Kaldim oylece. Parasini verdim. Degisim raporum var ancak ürün faturasi sahte olduğundan işlem yapamiyorum. İkinci el satiyoruz dese anlayacagim. Bütün evraklari var.
Gaming Türkiye'den neden aldınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gaming Türkiye yaptılar adını.

Zamanında 2. el R7 2700x almıştım, fanı sonra annesi getirdi, ürün kontrolünü babası yaptı ama kendisi gelmedi. Fatura atacağım dedi atmadı ama herhangi bir sıkıntı çıkartmadı. Bu yer hakkında çok şikayet var, yerleri Esenyurt'ta.

Hocam beni yanlış anlamayın ama 2.el aldığınız bir ürüne servisten nasıl değişim raporu aldınız sizin adınız ya da herhangi bilginiz üstünüze olmadığı halde.

Yeni konular

Geri
Yukarı