Sahibinden.com'dan alınan RX 560 bozuk çıktı

KONITES

Decapat
Sahibinden.com dan ikinci el MSI RX 560 aldım ve bozuk çıktı. Daha sonra tamirciye verdim chipset yanmış. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Denemeden alırsanız böyle olur. Eğer ki satıcıya söylersen bunu para verirse ne ala. Bu gibi olaylardan dolayı herkes 2. ele başka bir gözle bakıyor ne olursa olsun denemek gerekiyor babandan alsan dahi.

Sahibinden.com Müşteri hizmetlerini arayın aldığınız yerin ilan kodu vb. öğrenmeye çalışın ve savcılığa verin Sahibinden.com ekibi ilgilenecektir savcıyla paranızı geri alabilirsiniz hatta daha fazlasını çünkü sizi kandırdı bir dahaki, Alışverişlerinizde lütfen GeT isteyin veya elle deneyip almaya çalışın iyi günler.
Denemeden alırsanız böyle olur. Eğer ki satıcıya söylersen bunu para verirse ne ala. Bu gibi olaylardan dolayı herkes 2. ele başka bir gözle bakıyor ne olursa olsun denemek gerekiyor babandan alsan dahi.
Üslubunuza göre konuşmanızı rica ediyorum arkadaşımız yapmış bir hata direk yüzüne vurma gibi bir şeçeneğiniz bulunmuyor bunları diyeceğinize yol göstermeyi deneyebilirsiniz.

Chipset yanmış geçmiş olsun. Fakat aldığınız kişiye bunun sizden kaynaklı bir sorun olmadığını kanıtlayamazsınız. Üzerine size çalışırken bir video atmış ise vay halinize. Satıcı bendeyken çalışıyordu gönderdim bozmuş diye beyanda bulunduğu takdirde elinizde bunun aksini kanıtlayacak her hangi bir şey olmadıkça hiç bir şey yapamazsınız maalesef. Bir daha yaptığınız alış verişlerde lütfen GET kullanın veya direk gidin elden deneyerek alın. Geçmiş olsun dolandırıcı çok maalesef.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı