Sahibinden.com'dan PS4 alınır mı?

Küçük Emrah

Kilopat
Merhaba. Ben Sahibinden.com'dan PS4 almak istiyorum. Ama bana geldiginde çalismayan ya da bana soz verdigi gibi olmayan bir PS4 gelebilir. Hatta PS4 bile gelmeyebilir. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Eğer aynı şehirdeyseniz elden almayı teklif edin. Farklı şehirlerdeyseniz GeT ilan açmasını isteyebilirsiniz. Fakat alınacak komisyondan dolayı fiyatı biraz yükselecektir. Farkı ödemeyi kabul ettiğiniz halde GeT ilan açmaya yanaşmamasının tek sebebi cihazda bir kusur olması olabilir.

Merhaba. Ben Sahibinden.com'dan PS4 almak istiyorum. Ama bana geldiginde çalismayan ya da bana soz verdigi gibi olmayan bir PS4 gelebilir. Hatta PS4 bile gelmeyebilir. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Hocam deneyerek alırsanız problem çıkmaz. Ben zamanında kendi PS4'ümü sahibinden.com'dan aldım. Bütün oyunları oynadım. Sonrasında tekrar sahibinden.com üzerinden sattım.

Hocam deneyerek alırsanız problem çıkmaz. Ben zamanında kendi PS4'ümü sahibinden.com'dan aldım. Bütün oyunları oynadım. Sonrasında tekrar sahibinden.com üzerinden sattım.
Hocam deneyerek alın derken neyi kastettiniz? Zaten yaşadığım şehirde olsa bende alıcam da. Malatyada pek bulamadım kendime göre.
Eğer aynı şehirdeyseniz elden almayı teklif edin. Farklı şehirlerdeyseniz GeT ilan açmasını isteyebilirsiniz. Fakat alınacak komisyondan dolayı fiyatı biraz yükselecektir. Farkı ödemeyi kabul ettiğiniz halde GeT ilan açmaya yanaşmamasının tek sebebi cihazda bir kusur olması olabilir.
Hocam GeT ilan nedir? Tam olarak açıklarmısınız?

Hocam GeT ilan nedir? Tam olarak açıklarmısınız?
Hocam GeT ilan, sahibinden.com üzerinden alış-veriş yaparken sizi güvenceye alan bir sistemdir. Siz ödeme yaptığınızda paranız havuza aktarılır. Ürün kargoya verilip size ulaştığında kontrol etme imkanı sağlar. Belirli bir süre içerisinde onay verirseniz para karşı tarafa iletiliyor. Onay vermez iade ederseniz paranız size iade ediliyor. GeT işlem ürünün fiyatına göre bir komisyon alır. Bu da ürünün fiyatının yükselmesine sebep olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı