Sahibinden dolandırıcı kaynıyor

my last mistake

Hectopat
Harici arıyodum, 2 TB HDD 200 liraya gördüm, tabi çaktım mevzuyu da yaşadığım şehir olunca hadi bir yine de konuşayım mesaj atayım dedim, belki gerçekten ihtiyacı olduğundan satıyordur dedim. Telefon numarası da gizli zaten.

"Kardeş ben deneyerek, görmek istiyorum zaten aynı şehirdeyiz, hemen alacağım" dedim, "yoğunum parayı hesaptan atarsan ben kargoya vereyim" diyor hahaha 😅 . Antalya gibi aynı şehirde ne kargosu, en uçtan uca en uzak mesafe 1.5 saattir taş çatlasa zaten. İstediğin yere gelirim sorun olmaz dedim engelledi haha:)

Ondan sonra da i3 10100f, GTX 1060, 240 ssd 500w PSU olan bilgisayar 3300 liraydı. Bu da yaşadığım şehrin ilçesinde, 1.5 saat mesafe. "Almayı düşünüyorum dedim gelip deneyebilir miyim?" dedim. "Tabi gelebilirsin elimde 10 tane var bu sistemden, sen yoldayken ben toplarım" dedi. 10 tane ne ya ahaha. Ben de tamam yola çıkıyorum dedim baktım ilanlarını silmiş. Kendisine de Facebook'tan baktım yaşadığı ilçe ad soyad hepsi uyuyor, tam bir apaçi bu işin adamı tipinde zaten. Bırak bu adam sistem toplamayı, bilgisayarın açma kapama düğmesine basamaz.

Arkadaşlar ucuz etin yahnisi yavan olur işte ama tabi anlamamak için de afedersiniz ama geri zekalı olmak lazım. Böyle ucuz ilanları görünce hep girerim, denerim bakalım nasıl salak yerine koyuyorlar diye. Çoğunuz çocuk, genç. Böyle boşluğunuza gelebilir ama denemeden görmeden sakın bir şey almayın. Dolandırılanları görüyorum, insan tanımadığı insana binlerce lira gönderebiliyor, hayret ediyor insan.

Son düzenleme:
Sazan avlıyorlar.
RTX 1060 güzelmiş.

Harici arıyordum, 2 TB HDD 200 liraya gördüm, tabii çaktım mevzuyu da yaşadığım şehir olunca hadi bir yine de konuşayım mesaj atayım dedim, belki gerçekten ihtiyacı olduğundan satıyordur dedim. Telefon numarası da gizli zaten.

"Kardeş ben deneyerek, görmek istiyorum zaten aynı şehirdeyiz, hemen alacağım" dedim, "yoğunum parayı hesaptan atarsan ben kargoya vereyim" diyor hahaha 😅. Antalya gibi aynı şehirde ne kargosu, en uçtan uca en uzak mesafe 1.5 saattir taş çatlasa zaten. İstediğin yere gelirim sorun olmaz dedim engelledi haha:)

Ondan sonra da i3 10100F, RTX 1060, 240 SSD 500W PSU olan bilgisayar 3300 liraydı. Bu da yaşadığım şehrin ilçesinde, 1.5 saat mesafe. "Almayı düşünüyorum dedim gelip deneyebilir miyim?" Dedim. "Tabi gelebilirsin elimde 10 tane var bu sistemden, sen yoldayken ben toplarım" dedi. 10 tane ne ya ahaha. Ben de tamam yola çıkıyorum dedim baktım ilanlarını silmiş. Kendisine de Facebook'tan baktım yaşadığı ilçe ad soyad hepsi uyuyor, tam bir apaçi bu işin adamı tipinde zaten. Bırak bu adam sistem toplamayı, bilgisayarın açma kapama düğmesine basamaz.

Arkadaşlar ucuz etin yahnisi yavan olur işte ama tabii anlamamak için de afedersiniz ama geri zekalı olmak lazım. Böyle ucuz ilanları görünce hep girerim, denerim bakalım nasıl salak yerine koyuyorlar diye. Çoğunuz çocuk, genç. Böyle boşluğunuza gelebilir ama denemeden görmeden sakın bir şey almayın. Dolandırılanları görüyorum, insan tanımadığı insana binlerce lira gönderebiliyor, hayret ediyor insan.

Bunlara inanıp parayı atan ya enayidir, ya da dediğiniz gibi geri zekalıdır :)

Harici arıyodum, 2 TB HDD 200 liraya gördüm, tabi çaktım mevzuyu da yaşadığım şehir olunca hadi bir yine de konuşayım mesaj atayım dedim, belki gerçekten ihtiyacı olduğundan satıyordur dedim. Telefon numarası da gizli zaten.

"Kardeş ben deneyerek, görmek istiyorum zaten aynı şehirdeyiz, hemen alacağım" dedim, "yoğunum parayı hesaptan atarsan ben kargoya vereyim" diyor hahaha 😅 . Antalya gibi aynı şehirde ne kargosu, en uçtan uca en uzak mesafe 1.5 saattir taş çatlasa zaten. İstediğin yere gelirim sorun olmaz dedim engelledi haha:)

Ondan sonra da i3 10100f, RTX 1060, 240 ssd 500w PSU olan bilgisayar 3300 liraydı. Bu da yaşadığım şehrin ilçesinde, 1.5 saat mesafe. "Almayı düşünüyorum dedim gelip deneyebilir miyim?" dedim. "Tabi gelebilirsin elimde 10 tane var bu sistemden, sen yoldayken ben toplarım" dedi. 10 tane ne ya ahaha. Ben de tamam yola çıkıyorum dedim baktım ilanlarını silmiş. Kendisine de Facebook'tan baktım yaşadığı ilçe ad soyad hepsi uyuyor, tam bir apaçi bu işin adamı tipinde zaten. Bırak bu adam sistem toplamayı, bilgisayarın açma kapama düğmesine basamaz.

Arkadaşlar ucuz etin yahnisi yavan olur işte ama tabi anlamamak için de afedersiniz ama geri zekalı olmak lazım. Böyle ucuz ilanları görünce hep girerim, denerim bakalım nasıl salak yerine koyuyorlar diye. Çoğunuz çocuk, genç. Böyle boşluğunuza gelebilir ama denemeden görmeden sakın bir şey almayın. Dolandırılanları görüyorum, insan tanımadığı insana binlerce lira gönderebiliyor, hayret ediyor insan.
ağam-bizimle-eğleniy_778203_m.png

Sazan avlıyorlar.

RTX 1060 güzelmiş.

Hatta geçen de burada konusunu açtım nasıl alınır mı ? diye. Dedim elimdeki bütçeye göre herhalde en iyi alınabilecek bu, tam heves ettim, adam geliyorum diyince tüm ilanları sildi:)
Sazan avlıyorlar.

RTX 1060 güzelmiş.
Bu arada düzelttim hayaller RTX olunca rüyayı geç gerçekte de sayıklıyoruz ahaha

Yeni konular

Geri
Yukarı