Sahibinden'den dolandırıldım

Bu yaşadığınız durumdan dolayı hem ikinci ele karşıyım hem de şehir dışından ürün almaya karşıyım.
En güzeli hem sıfır hem de elden teslim.

3-5 ay iyi tahminde bulunmuş polisler. Sırf dolandırıcının bulunması, ifadeye çağrılması o kadar sürer. Davası, sonuçlanması derken parayı alabilmen 1-1, 5 sene diyorum.

Polisin dediğine göre parayı almam 6 ay sürermiş. Polis dedi tahminimce bu kişi ya çok fazla acemi ya da çok iyi yapıyor dedi. Faturayı gönderip senin kaydetmediğini düşünüp silmesi bile çok değişik bir durum dedi işte bazı insanlar senin gibi fotoğrafları cihaza kaydetmiyor. Adam resimleri silince mağdurun elinde sadece konuşmlar ve dekont oluyor dedi hatta açıklamalı dekont dahi olmuyor ellerinde dedi bu yüzden çok fazla olumlu sonuç alamıyoruz dedi. Fakat bende ürünün kargo faturası gönderdiğim parada dekont açıklaması bile var hatta ürünü kargoladığı fotoğraf bile var adamın telefon numarasında farklı bir isime kayıtlı benim parayı gönderdiğim kişinin hesabı farklı şu an suçlu olarak paranın geçtiği hesabın sahibi gösterildi polis karşı tarafa koz dahi vermemişsin kötü argo konuşma dahi yapmadım tam tersine bütün haklarımı resmi yollar ile alacağım yazdım.
Turkcell de çalışan var mı dolandıran kişinin hattı Turkcell bana pm atabilir mi?
Turkcell de çalışan var mı adamın hattı Turkcell kayıtlı özelden pm atabilir mi çalışan varsa.

Fake hesabı biraz inceledim ve kullanıcı adı tarzı bir şey buldum. Kullanıcı adındaki soyad attığım IBAN'daki ile aynı ki garip bir soyad. İsmini Google'da aratınca pek çok silinmiş Letgo ilanı çıkıyor. Sanırım pek profesyonel bir dolandırıcı değil.

Geri
Yukarı