Sahibinden güncelim dopingi ürünün hızlı satılmasına etki eder mi?

SadeceEfe

Decapat
Merhaba, kısa bir soru. Hızlı satılması için ne yapabilirim, güncelim dopingi işe yarar mı veya farklı bir doping işe yarar mı? Hızlı paraya ihtiyacım var, öneri verirseniz sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet çok fazla etkili. Bunun yanında doğru fiyatda etkili. Ben emlak işi ile uğraştığım için hızlı satılmasını istediğim mülklere doping satın alıyorum ve gerçekten bir çok insana kısa sürede ulaştırıyor.

Merhaba, kısa bir soru. Hızlı satılması için ne yapabilirim, güncelim dopingi işe yarar mı veya farklı bir doping işe yarar mı? Hızlı paraya ihtiyacım var, öneri verirseniz sevinirim :)

Satacağınız şeye göre değişir, hareketli piyasası olan bir ürünse ve fiyatınız da makulse doping işe yarayabilir. Ama kısıtlı bir kesime hitap eden bir ürünse veya fiyat makul değilse bir şey değişmez genelde.

Hocam hitap ettiğiniz kesim çok önemli taşrada bir şehirde yaşıyorum kirmizi sitede i5 12400F RX6600'li sistemi 11.000'den ilana koydum. Biriside i7 3770 RX 550'yi 11.000'den koymuş kazikci adamınki i7 diye onunki satildi. Bana mesaj atanlar diyoki senin sistemin i5 diğer ilanda i7 var diyor. Anlatsan anlamaz söylesen duymaz ne olacak halimiz. Yapman gereken makul fiyat değil bence alıcıya bulunduğun şehre bagli.

Yeni konular

Geri
Yukarı