Sahibinden hesabına bilinmeyen cihazdan giriş yapılmış

MegaVega

Hectopat
Arkadaşlar iyi sosyaller. Vakti zamanında hesaplarını kaptırmış birisi olarak gergin ve pimpirikli bir tipim önden belirtmek istedim.
Hesaplarımın neredeyse hepsinde iki aşamalı doğrulama kullanan birisiyim, sahibinden.com hariç.
Açığa çıkması konusunda şüphelenmediğim e-posta ve şifrem olduğunu belirterek, bugün sahibinden hesabıma giriş yaptığımda oturumları görüntülemek istedim.
Anlık açtığım oturum haricinde diğer cihazlarım sekmesinde bilinmeyen cihaz-bilinmeyen tarayıcı- İstanbul, turkey olarak bir giriş gördüm.
Son giriş tarihi nedense gözükmüyor. Kafamı aşırı karıştırdı, arkadaşlarımın hesaplarına girip teyit etmek istedim, onlarda 1 sene öncesi bile olsa son giriş tarihiyle birlikte girişleri gözüküyor. Bir süre önce sattığım bir bilgisayarım var o hariç herhangi bir cihazda oturum açmadım. Bu oturumun benim oturumum olduğunu nasıl anlarım? Herhangi bir mesaj, ilan veya favoriye eklenen bir ilan yok. Herhangi bir değişiklik yok hesapta daha doğrusu. Windows üzerinden Google Chrome harici bir giriş de yapmadım belirtmek isterim. Sizce problem nedir?

Geri
Yukarı