Google hesabına giriş yapılmış

Karabomba

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, bugün garip bir olayla uyandım. Olanları anlatıyorum hemen, saat 10'da kalktım ve saat 7'de benim Google hesabıma İstanbul'da bir yerden giriş yapıldığını gördüm. Sorun şu ki 2'li doğrulama açıktı ve her nasılsa 2'li doğrulamayı da kapatıp giriş yapmış. Kalktığım gibi bilgisayardan şifreleri değiştirdim. Size soracağım soru da 2'li doğrulamayı nasıl kapatabiliyor? Telefonuma bağlı ve telefona bir şey gelmeden kapanmış. Bunlar dışında %100 emin olmamakla beraber girilen yerin IP adresi elimde var, Google'da geçmişte bağlananlardan baktım o bağlanan kişinin IP adresi var.

google hesabımdan 2li doğrulamayı açarken telefonumdan kod istiyor kapatırken tak diye kapatıyor nasıl bir koruma sistemi bu yahu? soru sormuyor adam şifreyi ele geçirip girerkende 2li doğrulamadan bilgilendirme yapılmadı. Steam, blizzard vs onların uygulamalarına hep soruyor, nasıl bir iş bu arkadaş?

google hesabımdan 2li doğrulamayı açarken telefonumdan kod istiyor kapatırken tak diye kapatıyor nasıl bir koruma sistemi bu yahu? soru sormuyor adam şifreyi ele geçirip girerkende 2li doğrulamadan bilgilendirme yapılmadı. Steam, blizzard vs onların uygulamalarına hep soruyor, nasıl bir iş bu arkadaş?
Yedek kodların ele geçirilmiş olabilir. Yenilerini oluştur.

Yeni konular

Geri
Yukarı