Sahibinden kargo 10 kg/desi geçerse ne olur?

10Kg'yi geçerse tamamen kargonun insafına kalmış bir şey alamayız bunu diyerek siparişi iptal etmene sebep olurlar ya da alırlar ve kargolarlar. Kargo firması yakınınızdaysa şansınızı deneyebilirsiniz.

Kullanılan kağıtlar herhalde kuşe kağıdı hocam 😄

Vallahi bilmiyorum ki nasıl kağıt kullanmışlar 😄 benim hocamın şu kitaplarından 17 tane diyebiliriz.

10Kg'yi geçerse tamamen kargonun insafına kalmış bir şey alamayız bunu diyerek siparişi iptal etmene sebep olurlar ya da alırlar ve kargolarlar. Kargo firması yakınınızdaysa şansınızı deneyebilirsiniz.

Yani ölçünce 9.5 kg olarak çıkıyor kitaplar ama bilemiyorum. Gidip şansımı deneyeceğim, olmaz alamayız derlerse de mecburen iptal edeceğiz satışı.

Kitaba bişey diyeceklerini sanmıyorum kapladığı alan küçük. Ama gidipte 10 kiloyu geçen masa olur, sandalye olur bunlar çok yer kaplar sıkıntılı ürünler.

Kitaba bişey diyeceklerini sanmıyorum kapladığı alan küçük. Ama gidipte 10 kiloyu geçen masa olur, sandalye olur bunlar çok yer kaplar sıkıntılı ürünler.

Kitabı 1-2 saat önce kargoya verdim, hiçbir şey söylemeden aldı. Ben kg konusunda sıkıntı yaşarım diye düşünüyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı