Sahibinden "Param Güvende" güvenli mi?

Hocam siz aslında kötü yapmışsınız. Tamam kendiniz için iyi ama adama kötülük yapmışsınız. İhtiyacı yok satıyor hem de o zamanın piyasası altına ama siz düştü diye geri veriyorsunuz. Birazcık kötü bir davranış sergilemişsiniz.

Hocam bende üzüldüm adamın adına. Ama ne yapsaydım sıfırı o fiyatı :(
Evet :D? Almasaydın ürünü o zaman arkadaşım dalga mı geçiyorsun?

2800 TL idi sıfırı ben alırken.

Sağlık olsun diyerek kullanabilirsiniz mesela. Çünkü işlemci için 0 ve 2. el fark etmiyor. Eğer fark etseydi deliler gibi sunucu işlemcilerini ucuz diye almazdık.

Garantisi bitmişti. Bu arada hocam acaba dolandırıcı mı diye merak ettim kargocuya vermeden önce açtım baktım sapasağlamdı.

Açıkçası bende i5 11400F i satmayı düşünüyordum sırf senin gibi şu fiyata alıcağıma şu kadar ekler sıfır alırımcılar yüzünden satmaktan vazgeçtim. Ki siz aynı bu dediğimi yapmışsınız.
Garantisi bitmişti. Bu arada hocam acaba dolandırıcı mı diye merak ettim kargocuya vermeden önce açtım baktım sapasağlamdı.

Garanti olsa ne olur olmasa ne olur? İşlemci garantisi hiçbir şey ifade etmiyor. Çünkü işlemci çalışıyorsa zaten çalışmaya devam eder ve performans kaybı olmaz. Hele ekran kartları gibi performans düşüklüğü eskime gibi bir şeyler olmaz. Yanlış yapmışsınız. Ettiği sözlerde haklı adam. Bende olsam bende söylenirdim.

Açıkçası bende i5 11400F i satmayı düşünüyordum sırf senin gibi şu fiyata alıcağıma şu kadar ekler sıfır alırımcılar yüzünden satmaktan vazgeçtim. Ki siz aynı bu dediğimi yapmışsınız.

Hocam ben öyle bir şey yapmayacaktım ki. Amacım kullanmaktı. Olağanüstü bir durum yaşandı. Dolar 18'den 11'e çakıldı. Sebebi bu. Durduk yere ben iptal etmedim.
Alıcıysan sıkıntı yok satıcıysan sıkıntı üstteki arkadaş gibi kötü niyetli kişiler yüzünden kimse param güvende açmak istemiyor klasik Türk milleti nerede iyi bir sistem olsa kötü niyetiyle suistimal eder.

Kötü niyetli? Niyetim kötülük değil. Sadece daha ucuz almak. Hem satıcı ne kaybetti ki buradan?
Bende satmak istiyorum eski sistemimi. Param güvende satıcıyı korumuyor mu?

Hocam ben öyle bir şey yapmayacaktım ki. Amacım kullanmaktı. Olağanüstü bir durum yaşandı. Dolar 18'den 11'e çakıldı. Sebebi bu. Durduk yere ben iptal etmedim.

Kötü niyetli? Niyetim kötülük değil. Sadece daha ucuz almak. Hem satıcı ne kaybetti ki buradan?

Hayır korumuyor. 2800 TL fiyata işlemci anakartı satacaktım sırf 250TL pay çıktığından alıcıya 3050TL oluyordu ve haliyle alıcı vazgeçti. Haliyle satış olmadı.

Üstteki dedikleri gibi sağlam ürünü alıp bize kötü bozulmuş belki de alakasız bir ürün gönderip kazıklıyorlar.

Bir de senin gibi 2. ele bu kadar vereceğime 400TL eklerin 0 alarımcılar var. Haliyle sıkıyor canımı. Bir de siz öyle söyleyince daha çok sinirlendim.

Adamı kazıklamışsın resmen bir de utanmadan bilmemezlikten geliyorsun diyecek lafım yok sana. Aynısını yaparlar inşallah sana anlarsın ne yaptığını.

Yeni konular

Geri
Yukarı