Sahibinden Param Güvende IBAN sahibinin ismi yanlışsa ödeme gelir mi?

atahanberkin55

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Sahibinden'de param güvende ile PS4 satışı gerçekleştirdim. 18 yaş altı olduğum için babamın IBAN numarasını girdim banka bilgilerine. Satış gerçekleştirildi ve ben paranın geleceği IBAN bilgisini doğru yazdım ancak kendi ad soyadımı yazdım, babamınkini yazmam gerekiyordu. *Babamın adı ve soyadı yazacağıma "kendi adım ve soyadım olarak yazdım.

Ödeme bilgileri yanlış ise para gönderimini banka reddeder diyor. Sorum şu: Soyad ve IBAN doğru ancak isim yanlış ise ödeme gelir mi? Gelmezse ne yapmam gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Sahibinden'de param güvende ile PS4 satışı gerçekleştirdim. 18 yaş altı olduğum için babamın IBAN numarasını girdim banka bilgilerine. Satış gerçekleştirildi ve ben paranın geleceği IBAN bilgisini doğru yazdım ancak kendi ad soyadımı yazdım, babamınkini yazmam gerekiyordu. *babamın adı ve soyadı yazacağıma "kendi adım ve soyadım olarak yazdım.

Ödeme bilgileri yanlış ise para gönderimini banka reddeder diyor. Sorum şu: Soyad ve IBAN doğru ancak isim yanlış ise ödeme gelir mi? Gelmezse ne yapmam gerekir?

Dostum bende anakart sattım 200 TL'ye bende senin gibi hesap sahibini yanlış yazmışım müşteri hizmetlerini aradım kadın kişisel bilgilerden isminizi değiştirin dedi, değiştirdim. 1-5 gün sonra paranız yatabilir dedi ama beni anladıklarını sanmıyorum. Sen ne yaptın paranı alabildin mi aldıysan ne yaptın?

Merhaba. Sahibinden'de Param Güvende ile PS4 satışı gerçekleştirdim. 18 yaş altı olduğum için babamın IBAN numarasını girdim banka bilgilerine. Satış gerçekleştirildi ve ben paranın geleceği IBAN bilgisini doğru yazdım ancak kendi ad soyadımı yazdım, babamınkini yazmam gerekiyordu. *babamın adı ve soyadı yazacağıma "kendi adım ve soyadım olarak yazdım.

Başkan aynı sıkıntı var bende ne oldu halledebildinmi ne yaptılar sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı