Sahibinden param güvende ile alınır mı?

Yani satıcı normal satacağı para ile satıyor ekstra komisyon ödemiyor öyle mi?
Hayır, ürün bedeli ve param güvende ücretini siz ödüyorsunuz. Satıcı kargo dahil herhangi bir bedel ödemiyor.

Örneğin 10 bin TL ücreti olan bir ürünü param güvende ile 10000 TL ürün ücreti + 250 TL param güvende ücreti ile 10250 TL'ye alıyorsunuz. İlan sayfasında param güvende ile satın almak istiyorum ibaresine tıklayınca param güvende hizmet bedeli görünüyor.

Ekran Alıntısı.JPG

350 tl diyelim. Ne kadar öderim?
Ben 400 tl için 40 lira verdim extra olarak şey diycem ürün bilgisinin altında param güvende ile al var ona basarsan ödeyeceğin fiyatı gösterecektir sana
Hayır, ürün bedeli ve param güvende ücretini siz ödüyorsunuz. Satıcı kargo dahil herhangi bir bedel ödemiyor.

Örneğin 10 bin TL ücreti olan bir ürünü param güvende ile 10000 TL ürün ücreti + 250 TL param güvende ücreti ile 10250 TL'ye alıyorsunuz.

Eki Görüntüle 1162015
Aynen bu şekilde gösteriyor

Ben 400 TL için 40 lira verdim extra olarak şey diyeceğim ürün bilgisinin altında param güvende ile al var ona basarsan ödeyeceğin fiyatı gösterecektir sana.

Aynen bu şekilde gösteriyor.

Adama sordum param güvende ile alabilir miyim diye. Adamın cevabı şu şekilde: "olmuyor ben bilmiyorum param güvendeyi." ben de gösterebilirim dedim. Bir daha mesaj atmadı. Genelde bu saatlerde telefona bakmıyor. Yarın cevabını paylaşırım.

Geri
Yukarı