Sahibinden Param Güvende ile bisiklet alınır mı?

BulgarUmut

Hectopat
Yer
İstanbul
Dostlar selam. 2. el bir bisiklet alacağım. Bisikletin fiyatı 18K TL ve adam İzmir'de ben İstanbul'dayım. Ben bu bisikleti sahibinden Param Güvende ile alabilir miyim? Eğer alırsam bana kaç TL'ye patlar? Ayrıca Param Güvende güvenilir mi? Önerilere açığım.

Dostlar selam. 2. el bir bisiklet alacağım. Bisikletin fiyatı 18k TL ve adam İzmir'de ben İstanbul'dayım. Ben bu bisikleti sahibinden Param Güvende ile alabilir miyim? Eğer alırsam bana kaç TL'ye patlar? Ayrıca Param Güvende güvenilir mi? Önerilere açığım.

Sahibinden Param Güvende ile bayağı kişi pişman olmuştu tavsiyem yaşadınız yerde bakin gozunuzle görüp verin.

Param Güvende ile pişman olanlar satıcılar, çünkü adam Param Güvende ile ürün sattı diyelim alıcı ürünün ümüğünü sömürse bile iade edebiliyor alıcı olarak param güvendede sorun yaşamazsınız.

Sahibinden Param Güvende ile bayağı kişi pişman olmuştu tavsiyem yaşadınız yerde bakin gozunuzle görüp verin.

Hocam bisiklet hobisi Türkiye de çok gelişen bir hobi değil 20k bile bisiklet için düşük bir miktar yani İstanbul'da bu bütçeye göre bisiklet pek yok güzel bir bisiklet buldum bu bütçeye göre bisikleti zaten fotolar ile inceledim aklıma yattı ama satın alma işlemi sıkıntı.

Merhaba,
Alıcı için mantıklı bir sistem ancak çok fiyata oranla artan bir Param Güvende maliyeti var, size pahalıya patlayacaktır.
18000'e alacaksanız muhtemelen yol bisikletidir, otobüsle gidip dönüşü bisikletle yapın hocam. (!):D

Sahibinden ile yapılan alışverişlerin kargoların da desi sınırı bulunmakta. İsteseniz de alamazsınız.

Anladım peki bu tarz get ilanı tarzında uygulama önerin var mı?

18000'e alacaksanız muhtemelen yol bisikletidir, otobüsle gidip dönüşü bisikletle yapın hocam. (!):D

Yok hocam yol bisikleti değil direk Full sus mtb 15-20kg arası muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı