Sahibinden Param Güvende ile PS4 alınır mı?

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam, PS4 fiyatları uçtuğu için Letgo üzerinden alamıyorum. Minimum 10K'den başlıyor. Sahibinden'de 5.5k civarına cihazlar buldum. Param Güvende ile alsam sorun yaşar mıyım? Daha önce sıfır AirPods Pro, mekanik klavye, Apple Watch falan aldım ama PS 4 daha farklı bir cihaz.

Bir de nelere dikkat etmem lazım? Fat kasa mı almalıyım parlak kasa mı ve farkları neler? İlk defa Playstation alacağım.

Son düzenleme:
Param güvende zaten seni koruyor bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Cihaz geldiğinde bir oyun çalıştır, 10 dakika sonra cihazın fan sesine bak. Cihazın arkada ki etiketine bak içinin açılıp açılmadığını öğren. Varsa bir arkadaşında kutulu oyun, bir kaç kere tak çıkar mekaniğin düzgün çalıştığından emin ol. En sonda kolda bir sıkıntı yoksa işin tamamdır zaten.

Param güvende zaten seni koruyor bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Cihaz geldiğinde bir oyun çalıştır, 10 dakika sonra cihazın fan sesine bak. Cihazın arkada ki etiketine bak içinin açılıp açılmadığını öğren. Varsa bir arkadaşında kutulu oyun, bir kaç kere tak çıkar mekaniğin düzgün çalıştığından emin ol. En sonda kolda bir sıkıntı yoksa işin tamamdır zaten.
Tamamdır hocam aldığım zaman dediklerinizi yapacağım teşekkürler.

Aldıktan sonra 2 gün onaylama veya iade için süreniz oluyor en azından bir gün test edip gerekirse iade edebilirsiniz, iyice emin olmadan onaylamayın o yüzden.

Tamamdır hocam aldığım zaman dediklerinizi yapacağım teşekkürler.
Şunu da ekleyeyim diğer soruyu şimdi gördüm. Alacaksan slim model alman tavsiyemdir. Fan sesi ve ısınma fat kasalarda çok rastlanan bir durum, slim modellerde pek fazla yok. Ayrıca daha sonra satmak istersen fat kasaya göre daha hızlı satabilirsin.

Şunu da ekleyeyim diğer soruyu şimdi gördüm. Alacaksan slim model alman tavsiyemdir. Fan sesi ve ısınma fat kasalarda çok rastlanan bir durum, slim modellerde pek fazla yok. Ayrıca daha sonra satmak istersen fat kasaya göre daha hızlı satabilirsin.
Tamamdır hocam dikkat edeceğim teşekkürler.
Aldıktan sonra 2 gün onaylama veya iade için süreniz oluyor en azından bir gün test edip gerekirse iade edebilirsiniz, iyice emin olmadan onaylamayın o yüzden.
Problem olur mu diye düşündüm hocam ne de olsa cihazı görmeden alıp kontrol edeceğiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı