Sahibinden Param Güvende Nedir?

bt5214

Picopat
Yaklaşık 1-2 ay önce fark ettim sahibinden GET satışı dışında "Param Güvende" adında yeni bir sistem var. GET ile çok benzer, tek farkı komisyonu alıcı ödüyor ve kargo ücretsiz. Sorum şu: Bu sistem ile alışveriş yapan varsa komisyon ne kadar kesiliyor? Sahibinden yardım sayfasında yazmıyor ve destek talebi oluşturdum, dönüş olmadı.

Yaklaşık 1-2 ay önce fark ettim sahibinden GET satışı dışında "Param Güvende" adında yeni bir sistem var. GET ile çok benzer, tek farkı komisyonu alıcı ödüyor ve kargo ücretsiz. Sorum şu: Bu sistem ile alışveriş yapan varsa komisyon ne kadar kesiliyor? Sahibinden yardım sayfasında yazmıyor ve destek talebi oluşturdum, dönüş olmadı.
Hocam ben 70tllik bir ürün almıştım ve 20tl komisyon ödemiştim ekstra. Get sistemi ile aynı kargo ücretsiz oluyor. Daha pahalı alışverişler için daha iyi olur diye biliyorum.

Mesela adam size eşyayı yolluyor eğer ürünü beğenirsen parayı yoluyorsun aynı Metin2 gibi.
Beğenmesen ürünü sahibinden kuryesi alıyor evinden.

Hocam güvenilir aklınızda soru olmasın :)

Hocam ben 70tllik bir ürün almıştım ve 20tl komisyon ödemiştim ekstra. Get sistemi ile aynı kargo ücretsiz oluyor. Daha pahalı alışverişler için daha iyi olur diye biliyorum.

Bilgisayar kategorisinde get %9 kesiyor. Siz hangi kategoriden alışveriş yapmıştınız? Yani get ile komisyon tamamen aynı mı?

Tamam, alıcı için güvenilir gibi görünüyor ama satıcı bu yöntemle satma isteyecek mi peki? GET gibi yöntemler satıcı için riskli çünkü.
Aynen ben şimdi işlemci satıyorum 2 bin lira değerinde gönderdim adam aynı bozuk bir işlemciyle değiştirdi geri gönderdi ne olcak çok merak ediyorum suistimal edilebilir bir sistem veya geri gönderme olmasa ben bozuk bir işlemci sattım ne olcak

Yeni konular

Geri
Yukarı