Sahibinden "Param Güvende" satışı güvenli mi?

oscargorkem

Decapat
Daha fazla  
Sahibinden Param Güvende ile satış yapmak istiyorum. Alıcı ürünü alıp hayır bana teslim etmedi gibisinden işaretleme şansı var mı? Hiç Param Güvende ile satış yapan var mı aranızda, desteklerinizi bekliyorum.

Sahibinden Param Güvende ile satış yapmak istiyorum. Alıcı ürünü alıp hayır bana teslim etmedi gibisinden işaretleme şansı var mı? Hiç Param Güvende ile satış yapan var mı aranızda, desteklerinizi bekliyorum.

Hayır çok da güvenli değil. Alıcı ürünü iade etmek isterse 3 gün deneyip iade edebilir. Bu 3 günde ürününüz bozulabilir, ya da size elindeki bozuk ürünü yollayıp sizin sağlam ürününüzü alabilir. Bu sebeple güvenli değil. Ama satacağınız şeye göre değişir durum karar sizin. İlla böyle olacak değil elbette ama ihtimal var. Param Güvende öncelikle alıcıyı koruyan bir sistem, adı bile bunu söylüyor zaten. Ürününüz çok da güvende değil :)

Param Güvende ile satışı asla önermiyorum, kendimde yapmıyorum. Alıcı için çok iyi ama satıcı için değil.

Geri
Yukarı