Sahibinden satıcısı dolandırıcı olabilir mi?

Mesafeli satış sözleşmesi imzaladıktan sonra isterse dolandırsın ama mahkemede o fatura ve sözleşme sayesinde zaten kaybeder.
Yani dolandıran her türlü yapabilir fakat sadece bir fikirdi. Haklısınız.

Konuya tekrar bakacak olursak 2 yıldır satış yapan onaylı bir satıcıdan çok bir zarar geleceğini düşünmüyorum.

Bu arada mesafeli satış sözleşmesini imzalamasına gerek yok. İnternet üzerinden yapılmış her alışverişte iki tarafın da MSS'ni imzaladığı varsayılır. ''Ben imzalamadım ürünü iade almam'' tarzı olayların da önüne geçiliyor bu yolla. Eğer fatura keseceğini vs. de söylüyorsa, dediğiniz her şeyi de yapıyorsa GET çok da şart değil. Çünkü GET çok sağlıklı bir sistem değil, bu yüzden hem çok suistimal ediliyor hem de çok tercih edilmiyor.

9% farkı ödemeyi kabul edip GET açmasını isteyin. Yan çizerse uzak durun.
Zaten kabul ettim, ben ödeyeceğim dedim. GET ile satışımız yok diyor.
Yani dolandıran her türlü yapabilir fakat sadece bir fikirdi. Haklısınız.

Konuya tekrar bakacak olursak 2 yıldır satış yapan onaylı bir satıcıdan çok bir zarar geleceğini düşünmüyorum.
2 yıldır sahibinden kurumsal üyesi fakat daha önce hiç satışı yok olarak görünüyor.

GeT açmıyor ise uzak durun, ben de 300TL'ye GTX 660 almıştım. Komisyonu ödeme şartıyla GeT açtırmıştım, hiç anormal bir tavır sergilememişti. Canlı FurMark testi bile izletmişti, adamına göre değişiyor.

Geri
Yukarı