Sahibinden sitesinden P40 Lite 4250₺'ye alınır mı?

600583

Centipat
Güzel ve temiz telefona benziyor. Çizik kırık çıkık yok. Sadece 4250₺'ye 6 GB RAM ve 128 GB hafızası var. Şu anda Huawei Y5 2019 kullanmaktayım. P40 Lite'ı annem kullanıyor. O sıfır almıştı Vodafone'dan. Ben ikinci el alacağım.

Güzel ve temiz telefona benziyor. Çizik kırık çıkık yok. Sadece 4250₺'ye 6 GB RAM ve 128 GB hafızası var. Şu anda Huawei Y5 2019 kullanmaktayım. P40 Lite'ı annem kullanıyor. O sıfır almıştı Vodafone'dan. Ben ikinci el alacağım.

Omix X600 öneriririm sıfır bir cihaz hem ikinci el alınan cihazlarda satıcı dürüst olmayabiliyor genellik le.

Her gün marka çıkıyor hem o bahsettiğin telefon bozulursa yetkili servisi var mı? Her markaya güvenemem maalesef.

Omix X300 kullanmış bir insan olarak çok güzel bir cihazdı NFC bile vardı cihaz da kendi hatam yüzünden bozduğum telefonu mu KVK servis ücretsiz onardı kötü bir marka değil bayağı dır piyasada.

Omix X300 kullanmış bir insan olarak çok güzel bir cihazdı NFC bile vardı cihaz da kendi hatam yüzünden bozduğum telefonu mu KVK servis ücretsiz onardı kötü bir marka değil bayağı dır piyasada.

6-8 GB RAM ve 128 ya da 256 GB olması önemli benim için çünkü fotoğraf çekinmek istiyorum ve oyun olarak CSR2, Asphalt 8 ve Disney Magic Kingdoms gibi oyunlar oynayacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı