Sahibinden yurt dışı iPhone 14 Pro Max almak mantıklı mı?

Bütçe
30.000
Mantıklı değil çünkü; 1-garantin olmayacak cihazda kronik bir sorun olduğunda muhattab bulamayacağın için paran çöpe gidecek 2-yurt dışına giriş çıkış yapman lazım 3-6k TL verip pasaport kaydı yaptırman lazım 4-3 yıl kullanma zorunluluğu 5-berbat ikinci ele sahip olması.

Hocam babam Almanya giriş çıkışı var
4-3 yıl kullanırım sorun olmaz
Garantisi olmaması sıkıntı ama FPPRO halletmez mi?

Mantıklı değil çünkü; 1-garantin olmayacak cihazda kronik bir sorun olduğunda muhattab bulamayacağın için paran çöpe gidecek 2-yurt dışına giriş çıkış yapman lazım 3-6k TL verip pasaport kaydı yaptırman lazım 4-3 yıl kullanma zorunluluğu 5-berbat ikinci ele sahip olması.

Bunun yerine yd S23 Ultra alsam nasıl olur?

Hocam babam Almanya giriş çıkışı var.
4-3 yıl kullanırım sorun olmaz.
Garantisi olmaması sıkıntı ama fppro halletmez mi?

Bunun yerine yd S23 Ultra alsam nasıl olur?

Yurt dışı cihazı kimseye önermiyorum. Yurt dışı cihazı almak Rus ruleti oynamak gibi bir şey. Yurt dışı S23 Ultra alacağına garantili S23 al daha iyi.

Yurt dışı cihazı kimseye önermiyorum. Yurt dışı cihazı almak Rus ruleti oynamak gibi bir şey. Yurt dışı S23 Ultra alacağına garantili S23 al daha iyi.

Anladım hocam vazgeçtim zaten

Sahibinden yurt dışı iPhone 14 Pro Max almak mantıklı mı?

Bunun gibi fiyatlara satılıyor, acaba bir bit yeniği dönüyor mu yoksa? Benim bildiğim kadarıyla burada 4 ay kullanabiliyorsun sonra 6.000 TL para verip açtırtmamız gerekiyormuş. Nasıl olacak o işlemler anlatabilir misiniz?
2-4 ay öncesi kadar yurtdışına çıkman gerek. 6090₺ ücreti mevcut. Kayıt sonrasında ise sadece pasaportuna kayıt edilen kişinin üzerine olan hatlar harici 3 yıl boyunca kullanılmayacak. Hemen kayıt ettirmem dersen bir hat için 4 ay kullanım süresi mevcut. eSİM içinde 4 ay kullanım süresi veriliyor. Daha ayrıntılı bilgi almak için " 120 " BTK arayabilirsiniz.

6000 lira verip kayıt yaptırabilmek için yurt dışı giriş çıkışının olması lazım. Kayıt yaptırdıktan sonra kayıt yaptıran kişinin T.C.'si üzerine kayıtlı hatlarla çalışıyor. Bir de garanti olayı çok sıkıntılı ben aldım biraz pişmanım. Parasını üç mislini versen dahi yetkili servis elimi sürmem diyor.

Merhaba bende tam olarak bu yüzden çok kararsızım bazı modellerde geçerliymiş bu garanti 14 Pro Max da A2894 modelin de modellerin kodu kutusun da yazıyo bildiğim kadarıyla ama yine de insan şüphe ediyo

Geri
Yukarı