Sahibinden'de bulunan satıcı güvenilir mi?

leak

Hectopat
Herkese merhaba, birkaç haftadır Sahibinden'de ekran kartı için biraz arama yapıyordum ve bir ilana rastladım. Satıcı MSI Armor RX 570 4 GB OC ekran kartı satıyor. İlan linkini aşağıya bıraktım, pazarlıkla fiyatı 1400 olur dedi. WhatsApp üzerinden FurMark testinin videosunu da paylaştı, videoyu da ilan linkini de aşağıya bıraktım. Fiyat konusunda bir sorunum yok bu fiyatta olur, sizce ürün alınır mı?

Kanka whatshap videolarından falan görüşüp test etmeden almamazlık yapma adam bilgisiyarcıdır çalışan ekran kartının videosunu yollar buluşuncada bozuğu verir sana sende evde onu koyucak biryer bulursun artık.

Bir internet cafe veya satıcının evinde buluşup test etmeden almamak lazım satıcının evine gidersende en az 2 kişi git.

Furmark testine kendin bak ekran kartına bakmadan %100 bir sonuç alamazsın.

Bu tarz bilgisayar parçası satanlara ben güvenmem. Bu kişi aktif kullanıcı değil. Ucuza alıyor, bozuk yeri varsa tamir edip satıyor genelde.

Alacaksanız aldığınız kişinin bizzat kullandığı kartlara bakın.

Ayrıca ya elden alın, ya da Param Güvende ile alın. Param Güvende ile alırken de kurallara dikkat edin, orada bile dolandırma durumu mevcut.

Herkese merhaba, birkaç haftadır Sahibinden'de ekran kartı için biraz arama yapıyordum ve bir ilana rastladım. Satıcı MSI Armor RX 570 4 GB OC ekran kartı satıyor. İlan linkini aşağıya bıraktım, pazarlıkla fiyatı 1400 olur dedi. WhatsApp üzerinden FurMark testinin videosunu da paylaştı, videoyu da ilan linkini de aşağıya bıraktım. Fiyat konusunda bir sorunum yok bu fiyatta olur, sizce ürün alınır mı?

Param güvende ile al. Şartsız iade edebiliyorsun.

Aynen düzelttim yine de verilmez.
Birkaç haftadır aralıksız bakıyorum, bu fiyat aralığının aşağısına düştüğümde hep arızalı ve mining yapılmış kartlar önüme çıkıyor. Tavsiyen için teşekkürler ama şu an yeter ki alayım gözünde bakıyorum karta. Sadece sorunu olmasın ve mining yapılmış olmasın kafasındayım.

Alınabilir ama bence 300-400 daha çıkıp RX 580 8 GB alın.
Diğer açtığım konularda RX 580'in RX 570 ile çok bir farkı yok diyerek RX 570'i önerdiler.

Kanka whatshap videolarından falan görüşüp test etmeden almamazlık yapma adam bilgisiyarcıdır çalışan ekran kartının videosunu yollar buluşuncada bozuğu verir sana sende evde onu koyucak biryer bulursun artık.

Bir internet cafe veya satıcının evinde buluşup test etmeden almamak lazım satıcının evine gidersende en az 2 kişi git.

Furmark testine kendin bak ekran kartına bakmadan %100 bir sonuç alamazsın.
Hocam okullar açılacağı için satıcının evine gitme gibi bir şansım bulunmuyor, görüntülü konuşarak test edip param güvende ile satın alsam sorun olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı