Sahibinden'de ilginç ekran kartı talebi

Utku92

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Kendi 3090 kartımı edeceğinin çok çok üzerinde sahibinden de sattım. Sonrasında en tepe modeli veya 2. sıradaki MSI 3090 almak istedim. Malum uzun ömürlü gitmesi VRAM sıcaklıklarının az olmasından dolayı. Modelleme ile de uğraşıyorum. Benim için çok önemli diye böyle bir karar aldım. Konu başlığını doğru açtım mı veya yanlış konu bölümüne mi açtım bilmiyorum moderatör düzeltirse sevinirim. Arkadaşlar ikinci el pazarı da maalesef çok kötü duruma gelmiş. Ben çok fazla ikinci el alışveriş yapan biriyim ama böylesini görmedim. Aklımda iki kart vardı. İlki ASUS ROG 3090 ikincisi MSI Suprim X. Tabii esas olarak ASUS'u çok istedim en az ısınan VRAM'li kart. Ama tek tük satışa koyanlar var. Ve İstanbul'da bazı firmalar ve yan hesapları (çoklu hesapları var). ASUS kartı salmıyorlar ne kadar varsa ilan hemen dakikası dakikasına yazıyorlar almak için. Üstüne de fazla fazla ekleyip 5 6 bin gibi satıyorlar. Şüpheli ilanlara da bulaşmıyorlar. Aynı şey başıma geldi. Adama yazdım neredeyse anlaştık hemen biri damladı çoklu kart satanlardan alamadım kartı. Yeni açılan malum bir firma var İstanbul'da deli gibi kart topluyorlar. Özellikle iyi markaları. Elimde fena olmayan para bulunsa da istediğimi alamadım. Sanırım Suprim X alacağım gibi görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı