Sahibinden'de satılan PS5 alınır mı?

Esnaftan ithalatçı sıfır alsan mantıklıda ikinci elde temiz bulmanız gerek + yine elden almanız test etmeniz gerek 1-2 seneye temiz cihazlar daha çok düşer piyasaya. İmkan varsa dükkanlara bakın 1-2 sene garanti veren esnaflar var. Garanti olayı karışık 3D Pulse üstünde Sony Eurasia yazıyor ancak bakacak firma Ümraniye'de bir mekanmış Sony bakmayacak yani ona benzer genelde kullanıcı hatası deyip postalarlar. İthalatçı ürünlerde aynı sadece hiç garanti almamaktansa garanti veren kişilerden alın imza, kaşeli.
Bu arada bulabiliyorsanız 12xx fat kasa alın.

TR Eurasia garantisi var diyor satıcı.

Garanti olayı karışık eurasia‘nın ithalatçıdan farkı kalmadı gibi bir şey bilkom 2024 itibarıyla bakacak ne kadar güvenilir bilemem Sony gibi olmayacağı kesin.

İyi günler. Ben PS5 alacağım ve normal Trendyol Amazon gibi yerlerde 22K olan PS5 sahibinden de 0'ı 17.800. acaba neden bu kadar ucuz ve alınır mı? Bir bakarsanız sevinirim https://www.sahibinden.com/ilan/iki...urasia-garantili-turkce-menu-1142260677/detay

Tamamen satış amaçlı yaptığını düşünüyorum zaten ithalatçı ürünler 18-19 bin lira belki de kampanya yapmıştır tavsiyem ithalatçı esnaftan garantili alın Eurasia alıp cihazı patlayan, cozutan görmedim.

Esnaftan ithalatçı sıfır alsan mantıklıda ikinci elde temiz bulmanız gerek + yine elden almanız test etmeniz gerek 1-2 seneye temiz cihazlar daha çok düşer piyasaya. İmkan varsa dükkanlara bakın 1-2 sene garanti veren esnaflar var. Garanti olayı karışık 3D Pulse üstünde Sony Eurasia yazıyor ancak bakacak firma Ümraniye'de bir mekanmış Sony bakmayacak yani ona benzer genelde kullanıcı hatası deyip postalarlar. İthalatçı ürünlerde aynı sadece hiç garanti almamaktansa garanti veren kişilerden alın imza, kaşeli.
Bu arada bulabiliyorsanız 12xx fat kasa alın.

Garanti olayı karışık eurasia‘nın ithalatçıdan farkı kalmadı gibi bir şey bilkom 2024 itibarıyla bakacak ne kadar güvenilir bilemem Sony gibi olmayacağı kesin.

Tamamen satış amaçlı yaptığını düşünüyorum zaten ithalatçı ürünler 18-19 bin lira belki de kampanya yapmıştır tavsiyem ithalatçı esnaftan garantili alın Eurasia alıp cihazı patlayan, cozutan görmedim.
Hocam , Sony TR pazarından çekilmiş olabilir ama avrupadan satın alınan cihazlara 1 yıl garanti veriliyor. Esnaftan alınan ithalatçı garantisi bana göre beş kuruş etmez, adam sıkıntılı cihazı tamir edemez , tamir edilemeyecek bir durum olsa yenisini vermeye tenezzül etmez. Sony garantili cihazda böyle sıkıntılar çıkmaz en azından.

Hocam, Sony TR pazarından çekilmiş olabilir ama Avrupa'dan satın alınan cihazlara 1 yıl garanti veriliyor. Esnaftan alınan ithalatçı garantisi bana göre beş kuruş etmez, adam sıkıntılı cihazı tamir edemez, tamir edilemeyecek bir durum olsa yenisini vermeye tenezzül etmez. Sony garantili cihazda böyle sıkıntılar çıkmaz en azından.

Arkadaşımın Series S bozulduğunda ücretsiz tamir etmişti. İmzaladığı, kaşe attığı ve seri numarası yazan cihazın belgesini hafife alıyorsunuz eğer ilgilenmezse yiyeceği dava yüzünden 5 konsol parası ödemek zorunda kalır. Tabi bir belge vs almayıp sözlü anlaşma olursa hiçbir hakkınız olmaz.

Benim kol Avrupa cihaz Asya sürüm galiba garantisi yok ( kolda olması gerek avrupa ürün ) nasıl aktifleştireceğimi bilmiyorum Xbox gibi seri numara gir başlat gibi bir şey yok galiba Sony'de bozulursa mail atıp fatura gösteriyoruz.

Sony çekildiği için ürünü ithal eden firmalar bakıyor Ümraniye, avcılar vs ancak Sony kadar kaliteli değil.

Yani anlayacağınız güvenilir uzun yıllar bu işle uğraşan yerlerden alınır. Sitelerden yorumlara, yıldızlara bakarak almak şans işidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı