Sahibinden'de yabancı müşteri

Marshmello

Hectopat
Merhaba. Sahibinden.com'a laptop ilanı koydum. Bugün bir mesaj gelmiş bir Amerika'dan ilgileniyorum diye. Güvenemedim çünkü maalesef böyle dolandırıcılar çok var. Sizce gercek midir? Yoksa dolandırıcı mi? Bir de mesajın başında selam yazmış. Oradan da biraz işkillendim.

20190131_111627.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz de bir PS4 Pro satıyorduk ve İngilizce konuşan bir abi denk geldi. Türkiye'de yaşıyormuş ve İngilizce cümlelerin arasında bana Abi diyordu sürekli. :D Sattık ve sorun yaşamadık hiç. Ancak bilemeyiz bu kişiyi. Ben karşılaşmadım.

Biraz muhabbet edin nasıl temin edeceğini falan sorun cevaplardan az çok anlaşılır zaten. Bu kişi dolandırıcı ya da değil demek şu an saçma olur. Belki gerçekten dolandırıcı belki de değil bilemeyiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı şey benimde başıma geldi. Jamaikalı dolandırıcı çete bunlar. İngilizceni geliştirmek istiyosan bire bir istiyorsan muhabbeti uzat onlarda iyi konuşamıyor zaten.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı