Çözüldü Sahibinden'deki Casio saat orijinal midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
İyi günler aklıma takıldı satıcı ile konuştum orijinal dedi, güven verdi ufak bir ikramı dahi oldu. Param Güvende ile alacağım saatlerden anlarım fakat orijinal olup olmadığını anlamam zor. Orijinal mi sizce?
Şayet piyasada 3000 TL'nin üzerinde.

Çözüm
Hocam nasıl anladınız?
Teşekkürler.

Kutusu yurt dışı casio ile gelen modeller ile aynı (MTP serileri)

1. kordon.
2. bilezik.
3. mineral cam.
4. kadran.
5. satinaj ve polisajlar kusursuz.

Yurt dışı bile olsa bayii tarafından alınırken serfitikası verilmesi lazım. Serfitikasını isteyin yok ise almayın.

Seri numarası ile ersa saat üzerinden kontrol ettirebilirsiniz.

Ama şu anki şişkin fiyatlara bakmayın bunlar miyota mekanizmalı giriş seviyesi saatlerdir normal olması gereken fiyatı 800-1000 ama malum ülkemiz sağ olsun en ucuz seiko5 bile 5000 TL.
@Eimai Theos hocam lisede öğrenciyim inanın daha yüksek paralar da vermek isterim fakat şu an da olmayınca olmuyor. Yavaştan kendi çapımda toplamaya başladım. 4 tane (1 tanesi akıllı) olmak üzere Momentus, Pulsar, Casio saat aldım. Bir tane daha almak istiyorum şayet babam da Emporio Armani Casio Edifice serileri Momentus, Pulsar, Armani Excgange gibi bana göre çok çok güzel ve kaliteli saatler var kendi paramla almadığım için bir şey olursa sorumluluk almak istemiyorum.
Bu saat orijinal zaten hocam doğru mudur? Arkadaş çok uygun bir fiyata bıraktı Param güvende hizmeti ile 440₺`ye geliyor ne dersiniz? Piyasada en uygun 1200₺

Bu saat giriş seviyesi MTP serisidir. Fiyatı uygun ve ürün orijinaldir. Tahmini 15 yıl ömürleri var.

Bir saati uygun diye almayın hoşunuza gidiyor diye alın.

Moda saatlerden uzak durun. Momentus, empiro, welder ve benzeri markalardan uzak durun.

Pilli saat yerine sizin gibi genç birisine otomatik saat öneririm, geçmişe dair bir imge gelecek nesillerin için bir hatıra olucaktır.

Ama önemli olan sizin ne istediğiniz ♥️ ilandaki saat uygundur.

Bu saat giriş seviyesi MTP serisidir. Fiyatı uygun ve ürün orijinaldir. Tahmini 15 yıl ömürleri var.

Bir saati uygun diye almayın hoşunuza gidiyor diye alın.

Moda saatlerden uzak durun. Momentus, empiro, welder ve benzeri markalardan uzak durun.

Pilli saat yerine sizin gibi genç birisine otomatik saat öneririm, geçmişe dair bir imge gelecek nesillerin için bir hatıra olucaktır.

Ama önemli olan sizin ne istediğiniz ♥️ ilandaki saat uygundur.
Teşekkür ederim hocam çok yardımcı oldunuz sağ olun. Son olarak en fazla 1000₺ olacak şekilde ne önerirsiniz? Ben bu saati alayım diye düşünüyorum fiyatı çok uygun geldi tipi de hoş. Otomatik saat bende çok isterdim fakat bu paralara zor sanırım biraz çeşit yapmak istiyorum o yüzden çok da bütçeyi arttırmak istemedim. Mesela bu saati 440₺`a alıp yine MTP serisi bir saat daha alabilirim.

Teşekkür ederim hocam çok yardımcı oldunuz sağ olun. Son olarak en fazla 1000₺ olacak şekilde ne önerirsiniz? Ben bu saati alayım diye düşünüyorum fiyatı çok uygun geldi tipi de hoş. Otomatik saat bende çok isterdim fakat bu paralara zor sanırım biraz çeşit yapmak istiyorum o yüzden çok da bütçeyi arttırmak istemedim. Mesela bu saati 440₺'a alıp yine MTP serisi bir saat daha alabilirim.

Ben sizin yerinizde olsam paramı biriktirip 2.el Omega, zenith, tissot, longines, seiko almaya bakardım.

Saatiniz sizin kadar özel olmalı, Ona kolay erişmeyin, kolay elde etmeyin ki en az sizin kadar özel olsun.

Mekanik saat bağımlılık yapmaz, bagımsızlastırır.

Benim naçizane fikrim bu yönde, ama gençsin ve hemen elde etme isteğin var, elbette ki bu normal.

Bol şanslar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı