Sahip Olduğumuz Oyunlarımızı Paylaşıyoruz

Enayiliğimin ve açgözlülüğümün göstergesi bu oyunlar. Aldıklarımın 1/3'ünü bile oynamamışım...

22222.png

11111.png

PS4 kutulu oyunlar: Mad Max, DOOM, MGS Phantom Pain, BloodBorne GOTY, Batman Arkham Knight, inFamous Second Son, Fallout 4, Uncharted: The Nathan Drake Collection

PS3 kutulu oyunlar: God of War Saga, Gran Turismo 6, Oblivion, Skyrim, Fallout New Vegas, PES 2015, AC Black Flag, Need for Speed Carbon, Diablo 3, The Last of Us

PlayStation dijital oyunlarım: OnurSever's PSN Profile

Steam:

Origin 1:
Eki Görüntüle 389257

Origin 2: (Red Alert oyunlarını yanlışlıkla yan hesaba aktif etmiştim. :))
Eki Görüntüle 389258

Uplay:
Eki Görüntüle 389261
Dostum BF 1942'yi nereden aldın?
Bu da benimkiler 😏
389345
389346
389347
389348
389349

Son düzenleme:
@KırAtlıLiberal 2009 yılından 2015 yılına kadar (üniversitedeyken de) MCSE ve CCNP olarak kurumsal danışmanlık yapan bilişim firmasında çalıştım. O işin stresinden bunalıp farklı ve daha rahat çalışma imkanına sahip olduğum bir işe geçiş yaptım. 2015 yılından beri 3 boyutlu modelleme ve görselleştirme yapıyorum, şu anda çoğunlukla İngiltere'de Surrey ve Londra bölgelerinde evler inşa eden, sektörde tanınan ödüllü bir firma için modelleme yapıyorum. (Tasarım değil) Bunun dışında orta düzeyde İspanyolca bildiğim için arada sırada Arjantin ve Şili'den de iş geldiği oluyor. Şu anda da Fransızca öğreniyorum, 7-8 ay sonra iş bölgesi için tercihimi Fransa'ya kaydırma ihtimalim var.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı