Sahip olunmayan bir oyun NVIDIA denetim masasında görünüyor

Undertaker86

Picopat
Yer
Diyarbakır
Arkadaşlar hepinize merhaba. Bugün çok garip bir şeyle karşılaştım. Hiçbir şekilde korsan oyun oynamıyorum ve indirmiyorum. Ayrıca bilgisayarım Kaspersky Premium ile korunuyor. Herhangi bir anormallik de yaşamadım. Fakat hiçbir mağazada sahip olmadığım hatta kendisi ile alakamın bile bulunmadığı bir oyun NVIDIA denetim masasında görünüyor. Bana bu durumu izah edebilir misiniz? (eklediğim fotoğrafta mevcut)

Ekran görüntüsü 2024-01-25 030419.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı durum bende de var. Sanırım sürücü ile ilgili. Yüklediğimiz sürücü yapılan oyun optimizasyonları için bu ayarları oyunla burada saklı tutuyor. İleride bu oyuna sahip olursak kayıtlı 3D ayarları kullanılsın diye.

Aynı durum bende de var. Sanırım sürücü ile ilgili. Yüklediğimiz sürücü yapılan oyun optimizasyonları için bu ayarları oyunla burada saklı tutuyor. İleride bu oyuna sahip olursak kayıtlı 3D ayarları kullanılsın diye.
Eyvallah hocam içime su serptiniz. Dün baya bir tarama yaptım Kaspersky ile. Onun da buga gireceği tuttu. Zar zor taramayı gerçekleştirebildim. Dedim acaba virüs anti virüs etkinliğini de mi etkiliyor tarzında. Endişemi giderdiniz. Çok teşekkürler.

Geri
Yukarı