Şahsiyet dizisi IMDB tarafından tüm zamanların en iyi Türk dizisi olarak seçildi

Makaleler
2
Yer
Ankara
Hayatında tek izlediği dizi Kurtlar Vadisi olan onu da kaliteli olmasından veya olay örgüsünden değil havalı ve mafya temasına sahip olmasından dolayı seven "ilk 97" tayfası haber paylaşımlarının altında toplanıp "KV>all", "Kurtlar Vadisi gibi dünya tarihinin en iyi dizisi varken bu ne?" gibi söylemlerde bulunmuşlar. Açıkçası her iki diziyi de izlemediğim için yorum yapamıyorum lakin Kurtlar Vadisi severlerin az çok nasıl insanlar olduğu bildiğimden KV'nin listede 12. olması normal geldi.

Listeyi merak edenler için(Kaynak):

Hayatında tek izlediği dizi Kurtlar Vadisi olan onu da kaliteli olmasından veya olay örgüsünden değil havalı ve mafya temasına sahip olmasından dolayı seven "ilk 97" tayfası haber paylaşımlarının altında toplanıp "kv>all", "Kurtlar Vadisi gibi dünya tarihinin en iyi dizisi varken bu ne?" gibi söylemlerde bulunmuşlar. Açıkçası her iki diziyi de izlemediğim için yorum yapamıyorum lakin Kurtlar Vadisi severlerin az çok nasıl insanlar olduğu bildiğimden Kv'nin listede 12. olması normal geldi.

listeyi merak edenler için(kaynak):

95 bin oy alıp 9.1 bir puan alan Türkiye'nin en iyi dizisi leyla ile Mecnun'un tepkisi " :) ".

Yalnız bu liste kişisel. IMDB kullanıcılarından birinin oluşturduğu bir liste bu. Kısaca arkadaş kendi seyir zevkine göre bir sıralama yapmış.

Listeyi oluşturan kişi:

Türkiye'nin en iyi dizisi House çakması Hekimoğludur.

Yerli dizi çok izleyen biri değilim. Tek kanallı dönemden (80lerden) bugüne oturup sonuna kadar izlediğim yerli dizi 10'u geçmez. Benim bestlerim;

Süper Baba
Bir Demet Tiyatro
Kardeş Payı
Aşk-ı Memnu

Ayrıca Kurtlar Vadisi o rol yapma özürlü başrolü ile nasıl o listeye girmiş hayret. Birkaç kere denk geldi meraktan baktım aman yarabbi. Bir dizinin kalitesini, senaryosu, oyuncuları, dekor vb. her şeyin birleşimi belirler.

Yalnız bu liste kişisel. IMDB kullanıcılarından birinin oluşturduğu bir liste bu. Kısaca arkadaş kendi seyir zevkine göre bir sıralama yapmış.

Listeyi oluşturan kişi:
Onu konuyu açtıktan bir kaç saat sonra başka bir haber sitesinin paylaşımının altında bu liste kullanıcı oyları ile hazırlandı yazısını gördükten sonra kimler oy kullandı sorusuna yanıt ararken fark ettim. Sonradan benim haberi gördüğüm yer mi hatalı diye baktım lakin hayır, bu haberi yapan her yer bu listeyi kaynak olarak kullanmış.

Yerli dizi çok izleyen biri değilim. Tek kanallı dönemden (80lerden) bugüne oturup sonuna kadar izlediğim yerli dizi 10'u geçmez. Benim bestlerim;

Süper Baba
Bir Demet Tiyatro
Kardeş Payı
Aşk-ı Memnu

Ayrıca Kurtlar Vadisi o rol yapma özürlü başrolü ile nasıl o listeye girmiş hayret. Birkaç kere denk geldi meraktan baktım aman yarabbi. Bir dizinin kalitesini, senaryosu, oyuncuları, dekor vb. her şeyin birleşimi belirler.

Gelip Kurtlar Vadisi'ne nasıl laf atabiliyorsunuz ya? İzlemediyseniz laf atmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef pek koruyamamışsınız sanırım. Saydığınız gelip geçici diziler yerine senaryosundaki mesajlar ile hala gündeme gelen Kurtlar Vadisi izleseydiniz böyle olmazdı.

Geri
Yukarı