Sahte AirPods Pro nasıl anlaşılır?

Bu flaş olaylarına falan güvenmeyin en garantisi en yakın Apple bayiye gidip sordurun. Öyle çakmalar yapıyorlar ki orijinaliyle ayırt edilmiyor.
Hocam Apple bayisi ne yapıyor tam olarak.Sadece kodu mu sorguluyorlar yoksa cihaza bakıyorlar mı ? Bende 1500 e pro 2. Nesil buldum satıcı yurt dışından aldım diyor ama güvenemedim hiç.

Bu flaş olaylarına falan güvenmeyin en garantisi en yakın Apple bayiye gidip sordurun. Öyle çakmalar yapıyorlar ki orijinaliyle ayırt edilmiyor.
Alakası yok elimde sahte ve orijinal var . Sahte olan direk plastikten anlaşılıyor sence 500 tllik cihazın kalitesini nasıl yapacaklar? Orijinalini flaşa tutunca tüm bileşenler gözüküyor dolu oluyor ama sahte olan plastik olduğu için bomboş. 500 TL'ye satılan cihaza 5kdaki özellikleri koyamazlar.

Hocam Apple bayisi ne yapıyor tam olarak.Sadece kodu mu sorguluyorlar yoksa cihaza bakıyorlar mı ? Bende 1500 e pro 2. Nesil buldum satıcı yurt dışından aldım diyor ama güvenemedim hiç.
Çok farklı olaylar var hocam sektörde. O kodları falanda çalmış replika üreticiler birebir üretiliyor artık. Daha 2 hafta önce başımıza geldi. Bence faturası olmayan Airpods'tan uzak durmak lazım.
Alakası yok elimde sahte ve orijinal var . Sahte olan direk plastikten anlaşılıyor sence 500 tllik cihazın kalitesini nasıl yapacaklar? Orijinalini flaşa tutunca tüm bileşenler gözüküyor dolu oluyor ama sahte olan plastik olduğu için bomboş. 500 TL'ye satılan cihaza 5kdaki özellikleri koyamazlar.
Ne alaka? Apple 5K diye maliyeti 5000 TL mi oluyor? Replikalar öyle bir gelişti ki artık orijinaliyle birebir yapılıyorlar. O bahsettiğiniz flaş tut kulaklığa içi gözükürse orijinal muhabbetini çakalı çok oldu. Kutusuna kadar birebir üretiyor adamlar.

Ne alaka? Apple 5K diye maliyeti 5000 TL mi oluyor? Replikalar öyle bir gelişti ki artık orijinaliyle birebir yapılıyorlar. O bahsettiğiniz flash tut kulaklığa içi gözükürse orijinal muhabbetini çakalı çok oldu. Kutusuna kadar birebir üretiyor adamlar.

Başta dediğinizi anlamadım ama her neyse...

Aldığım çakma kulaklıkta orijinaliyle çok
benzerdi zaten (bu adamların uyanık olduğunu biliyorum) O bileşenleri boşa koyamazlar işlevleri var eğer onu koyarlarsa maliyeti artar kimse almaz (boş bir şekilde doldurabilselerdi gayet görürdük hepsinde)
o yüzden çoğunlukla boş yaparlar dediğiniz replika hakkında örnek görmedim. Çoğu yabancı içerik üretici de dediğim şeyi (flash olayını) paylaşıyor. Ha eğer dediğiniz gibi bir replika cihaz varsa eyvallah gösterin ama ben görmedim.

Geri
Yukarı