Sahte bit almış yayıncıları hala izleyen var mı?

Izlemiyorum. En çok da temiz Twitch mevzusunda Twitch'den ayrılmayanlara hakaret edip sonrasında tıpış tıpış Twitch'e dönenleri izlemiyorum. Hoş Twitch bile kullanmıyorum.

Jahrein'den bahsediyorsun sanırım. O da platform değiştirdi Twitch'e sövdü demediğini bırakmadı 1-2 ay sonra geri döndü Twitch'e.

Yayıncıları izlemiyorum, sosyal medyada isimlerini duydum o kadar.

Ne yaptıkları ile ilgilenmiyorum çünkü paylaştıkları içerikler ilgimi çekmiyor.

Normalde bende izlemiyorum. 1-2 oyun videosu izlemek istedim orada gördüm bende. Sonra da bu olayda adının geçtiğini görünce şaşırdım. Açıklama videosu yapmış mesela benim haberim yoktu bilmiyordum ayaklarına yatıyordu Video'yu paylaşırken bile liste dışı olarak paylaşmıştı hatta o derece adamın umurunda bile değildi bu konu dalga geçiyordu. Şu an hala destek çıkan yorumlar da güzel şeyler yazanlar var. Bizim milletimiz de garip.

Cevap bile vermeye değmezsin.

Aynen öyle bende inanamadım. Oyun Portal zamanından tanıyordum onu da.

Sen ben yapsak bu işi anında ketöcü ilan edilir müebbet yerdik.

Ünlü olunca bir şey olmuyor hocam. Bet sitelerini patlatanları yakalıyorlar fakat bu tür işlere nedense bulaşmıyorlar.🤔.Kanunsa her yerde kanun.

Normalde bende izlemiyorum. 1-2 oyun videosu izlemek istedim orada gördüm bende. Sonra da bu olayda adının geçtiğini görünce şaşırdım. Açıklama videosu yapmış mesela benim haberim yoktu bilmiyordum ayaklarına yatıyordu Video'yu paylaşırken bile liste dışı olarak paylaşmıştı hatta o derece adamın umurunda bile değildi bu konu dalga geçiyordu. Şu an hala destek çıkan yorumlar da güzel şeyler yazanlar var. Bizim milletimiz de garip.
Boşver, salla gitsin.

Jahrein Twitch'den ayrılmadan önce bir daha dönmem vs. demedi, Twitch düzeltme yaparsa dönerim dedi. Döndüğünde ise zaten açıkladı, Twitch'in bu konuyu ele aldığını.

Jahrein Twitch'den ayrılmadan önce bir daha dönmem vs. demedi, Twitch düzeltme yaparsa dönerim dedi. Döndüğünde ise zaten açıkladı, Twitch'in bu konuyu ele aldığını.

Dostum Twitch hakkında bir sürü laf yaptı ben bir daha kullanmam bana sahip çıkmayan platformu dedi başka bir platforma geçti sonra tekrar geri döndü. Bu konu hakkında da zaten epey eleştiri aldı YouTube kanalında bununla alakalı bir sürü yorumlar var.

Yayıncı dediğiniz adamların size, ülkeye ne faydası katkısı olmuş ki bu kadar kaale alacak kadar kendinize dert ediyorsunuz bu insanları, anlamıyorum. Oturduğu yerden komik olmayan boş espriler yapıp millete sövüp dünyanın parasını alıyorlar üstüne üstlük büyük firmalardan sponsorluk alıyorlar senin benim kırk yıl çalışıp alamayacağım sistemleri dizip oyunlarını oynuyorlar, lafa gelince de emek diyip geçiyorlar. Bu ülkede akıllı ol kimsenin umrunda olmazsın zaten ama salak ol ya da oranı buranı aç kırk yıl unutulmazsın.

Türkiye'nin oyun alanında en çok izlenen 3*5 kanalından bir tanesi easter dediğiniz eleman, illaki vardır :D

O günden beridir Easter'a saygım yok. Meğer nasıl kandırmış herkesi. Cana yakın sevimli bir adam olarak biliyordum, üstelik avukat olup aynı zamanda da bit hırsızı olması da ayrı ironi.

Dostum Twitch hakkında bir sürü laf yaptı ben bir daha kullanmam bana sahip çıkmayan platformu dedi başka bir platforma geçti sonra tekrar geri döndü. Bu konu hakkında da zaten epey eleştiri aldı YouTube kanalında bununla alakalı bir sürü yorumlar var.

Jahrein'e olan saygım da azaldı o hareketinden sonra. Ben şöyle lafımın arkasında dururum böyle dururum şöyle delikanlıyım laflarından sonra o da ironik oldu.

O günden beridir Easter'a saygım yok. Meğer nasıl kandırmış herkesi. Cana yakın sevimli bir adam olarak biliyordum, üstelik avukat olup aynı zamanda da bit hırsızı olması da ayrı ironi.

Jahrein'e olan saygım da azaldı o hareketinden sonra. Ben şöyle lafımın arkasında dururum böyle dururum şöyle delikanlıyım laflarından sonra o da ironik oldu.

Bu yüzden daha fazla izleyip para kazandırmamak gerekiyor.

Bu saydığınız YouTube kanalarının kitlesi 10-15 yaş arasıdır zaten.

Adam epey bit almış ben almadım etmedim diyordu. Hala video çekiyor. Hala izleyen tayfa var aklım almıyor :D

Ona zaten 2 saat gülmüştüm :) haberi yokmuş arkadaşın aynen Aras Kargo :D

Normalde bende izlemiyorum. Bu olaylardan önce oynadığım 1-2 oyun vardı tam anlamamıştım hikayesini falan onun için 1-2 bölüm açıp izlemiştim hepsi bu. Daha sonra bu olayları duyunca bir de o benim haberim yoktu falan videosunu görünce iyice tiksinti geldi bana. O gündür kanalına girmiyorum bile. Geçen karşıma çıktı nedense yorumlara baktım adamı hala destekleyenler video bekleyenler var. İnsanımız da garip.

Bit hakkında yorum yapanlarla dalga geçiyordu birkaç tanesini de silmişti hemen görmesinler diye. Zaten kitlesi +15 yaşında ki çocuklardan oluşuyor isteseler de anlamazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı