Aranızda VTuberları İzleyen Var mı?

Asdasgudas

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Muğla
Baksanıza arkadaşlar anime fanları nasıl da birbirlerine kin dolu mesajlar yazıyorlar. Ben fan kitlesinin seviyesi ve ahlak düzeyinin çok düşük olması sebebiyle izlesem de hiçbir yerde muhabbetini yapmıyorum. Ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

Asdasgudas

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Muğla
Sanırım burada bana gönderme var gibi:D
Hocam gönderme olduysa özür dilerim bir önceki mesajım için genelleme yapmak istemiştim. Kullanıcı isimlerinize hiç de bakmadım onu da söyleyeyim. Sadece mesajları okudum. Kitle genel olarak çok kötü hocam. Kendi AR-GE laboratuvarımı açacağım Allah izin verirse 1 yıl içinde. Anime izleyeni işe almayacağım.

Hashtag

Picopat
Hocam gönderme olduysa özür dilerim bir önceki mesajım için genelleme yapmak istemiştim. Kullanıcı isimlerinize hiç de bakmadım onu da söyleyeyim. Sadece mesajları okudum. Kitle genel olarak çok kötü hocam. Kendi AR-GE laboratuvarımı açacağım Allah izin verirse 1 yıl içinde. Anime izleyeni işe almayacağım.
Ücretsiz çalışmaya hazırım.

KS
KS
Infinity Reppa

Infinity Reppa

Centipat
Yer
Planet Popstar
Hayırlı olsun hocam. Allahın izniyle açarsınız bir tane.

Asdasgudas

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Muğla
Yukarı