Sahte / çakma Dualshock 4 nasıldır?

Enterprise_1071

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mordor
Daha fazla  
Meslek
Mühendis sayılır
İyi günler arkadaşlar. Mağlum bu cihazlar piyasada bir hayli artmış durumda. Kullanan var mı? İkinci elde kasalarını veya arkalarında ki etiketleri değiştirip satanlara denk geldim bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler arkadaşlar. Mağlum bu cihazlar piyasada bir hayli artmış durumda. Kullanan var mı? İkinci elde kasalarını veya arkalarında ki etiketleri değiştirip satanlara denk geldim bu arada.
Hocam öncelikle PS tusunun olmasına dikkat et. Sonra zaten kaliteden anlıyorsun. Kalite kendini gösteriyor. Ve mağaza ve ürün yorumlarını oku. Ürün başlığına dikkat et. Bazıları fotoğrafı yana doğru genisletiyorlar. Onlar çakma oluyor. Sakın onlardan alma.

Hocam öncelikle PS tusunun olmasına dikkat et. Sonra zaten kaliteden anlıyorsun. kalite kendini gösteriyor. Ve mağaza ve ürün yorumlarını oku. Ürün başlığına dikkat et. Bazıları fotoğrafı yana doğru genisletiyorlar. Onlar çakma oluyor. Sakın onlardan alma.

Neden öyle bir şey yapıyorlar ki... Orjinal Gamepad fiyatına baktım şimdi 700 Türk lirası olmuş. Rampage Dualshock 4 gördüm sence alınır mı? İkinci el alıcam ya ekran kartı parası veremem gamepade :( çok üzüldüm şuan ya. Geçen sene 200 - 250 liraydı gamepad alacağıma god of war almıştım.

Neden öyle bir şey yapıyorlar ki... Orjinal Gamepad fiyatına baktım şimdi 700 Türk lirası olmuş. Rampage Dualshock 4 gördüm sence alınır mı? İkinci el alıcam ya ekran kartı parası veremem gamepade :( çok üzüldüm şuan ya. Geçen sene 200 - 250 liraydı gamepad alacağıma god of war almıştım.
Hocam ben 4 sene önce PS4 Pro konsolunu 180tl'ye almıştım. Şu an fiyatlar uçmuş gitmiş. Ama bataryası öldü. 50tl masraf çıkardı. Onun dışında çok memnunum. Kesinlikle çakma kol almayın. En kötü Logitech veya XBox(eğer ucuzsa) alabilirsiniz. Sakın çakma almayın. Aman dikkat.

Hocam ben 4 sene önce PS4 Pro konsolunu 180TL'ye almıştım. Şu an fiyatlar uçmuş gitmiş. Ama bataryası öldü. 50TL masraf çıkardı. Onun dışında çok memnunum. Kesinlikle çakma kol almayın. En kötü Logitech veya Xbox(eğer ucuzsa) alabilirsiniz. Sakın çakma almayın. Aman dikkat.

PlayStation için alacağım... İkinci el orijinal alacağım ama iyice bir kurcalayıp öyle alacağım. Xbox çakma kollarından canım yanmıştı haklısınız. Ufak sorunları olsa bile yaptırılabilir ya. Letgo'da az önce çakma kola orijinal kasa takan birine denk geldim ya.

Ben çakma ve orjinal iki cihazı da birebir test ettim.

Şurada videosu var, ilgilenenler aradaki farkı görebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben çakma ve orjinal iki cihazı da birebir test ettim.

Şurada videosu var, ilgilenenler aradaki farkı görebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sahtelerin üzerinde de ps logosu var kafayı yiyeceğim ya. Kırık bi v1 alıp tamir ettirip kullanacağım en sonunda. Sağol video içinde az kalsın alacaktım.

Geri
Yukarı