Sahte / çakma Dualshock 4 nasıldır?

Hocam orjinal kol yok gibi birşey çakma alacağınıza en azından kontorland,hadron gibi markaları alın orjinal kadar olmasa da sizi idare eder piyasanın durumu bu.

Hocam orijinal kol yok gibi bir şey çakma alacağınıza en azından kontorland, Hadron gibi markaları alın orijinal kadar olmasa da sizi idare eder piyasanın durumu bu.

Bende orijinal parası bayılacağıma bari muadil kol alayım diyordum ama bilemiyorum. Daha önce kullanıpda evet 100 200 lira eder deseydi biri aklımda vardı ama işte Allah'ım 700 lira çok para ya. Ekran kartı parası neredeyse

Hocam orjinal kol yok gibi birşey çakma alacağınıza en azından kontorland,hadron gibi markaları alın orjinal kadar olmasa da sizi idare eder piyasanın durumu bu.

Özellikle Hadron için konuşuyorum, PS kiralama işi için aldık arkadaşımla 10 tane kadar, 2 hafta içinde istisnasız hepsinin joystickleri bozuldu. Garanti için geri yolladık, günler geçiyor, geçtikçe temizleri geliyor, gelen bir daha bozuluyor, gelen bir daha bozuluyor.
O yüzden çakma kol a-lın-maz.

Kolu ben beğendim, el hissiyatı vs. güzel gerçekten. Diğer hadron vs. kullanmadım, 200 lira yazsalar ben bu fiyata acımazdım. (Piyasa aşırı pahalı yoksa 20 dolar bu kolların fiyatı.)

Hocam biraz bütçe artarsa böyle bir ürün var hori lisanslı bir Sony firmasıdır kablolu kaliteli bir kol
Sony PS4 Oyun Kolu Hori Siyah Mini Gamepad Wired Joystick Lisans 499,99 TL yerine 489,99 TL
Kimseyi üzmez bir de nacon kollar var ama pahalı.

Hocam biraz bütçe artarsa böyle bir ürün var hori lisanslı bir Sony firmasıdır kablolu kaliteli bir kol
Sony PS4 Oyun Kolu Hori Siyah Mini Gamepad Wired Joystick Lisans 499,99 TL yerine 489,99 TL
Kimseyi üzmez bir de nacon kollar var ama pahalı.

Sağol bu kola bakayım biraz teşekkür ederim.

Özellikle Hadron için konuşuyorum, PS kiralama işi için aldık arkadaşımla 10 tane kadar, 2 hafta içinde istisnasız hepsinin joystickleri bozuldu. Garanti için geri yolladık, günler geçiyor, geçtikçe temizleri geliyor, gelen bir daha bozuluyor, gelen bir daha bozuluyor.
O yüzden çakma kol a-lın-maz.

Sağol çok teşekkürler uzak duracağım hadron markasından

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum buradaki videoda incelediğim kol, muadil diye satılan bir ürün. Eurasia garantili alamayacaksan bu muadilleri alabilirsin, gayet iyi çalışıyor, olumsuz tüm yönlerini anlattım ve kıyaslama yaptım orijinal dualshock4 ile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum buradaki videoda incelediğim kol, muadil diye satılan bir ürün. Eurasia garantili alamayacaksan bu muadilleri alabilirsin, gayet iyi çalışıyor, olumsuz tüm yönlerini anlattım ve kıyaslama yaptım orijinal dualshock4 ile.

Sağol çok teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı