Sahte SanDisk Ultra 3D

Hoppala aynı satıcı RAM'leri de postalamış başka bir arkadaşa.
Izoly'nin yan satıcı hesabı muhtemelen...

Ben bundan sonra n11 ile alakalı hiçbir şeye güvenmem . Bu kadar ilgisiz bir platform görmedim daha önce. Artık nerede n11 linki görürsem kötüleyeceğim .
Hepsiburada'daki bir mağazadan Sandisk 64 GB USB 3.0 flash bellek aldım. Ürün geldi. Hafıza yeri siyahtı. 3.0'lar attık siyah mı oldu diye düşündüm. Bilgisayar 2.0 gösterdi. Ürün bilgilerini Sandisk'e gönderdim. Ürün sahte imiş.

Artık hiç bir yere güvenmiyorum. Bilgisayar parçalarını gidip Vatan Bilgisayar'dan alıyorum.

Ürünü kullanıyorum. Ağır kopyalıyor ama film izlemekte kullanıyorum. Sıkıntı olmuyor.

Bende N11'den Samsung SSD aldım 870 EVO 1 TB 1900 TL küsur verdim ve serino vs kontrol ettiğimde bulunamıyor :D ayrıca aldığım yer N11'in kendisi öyle yazıyordu satıcı olarak.
2 haftadır iade ile uğraşıyorum ürünü onlara gönderişim 2. oldu ürün gidip geliyor sadece ilkinde 3 tane Samsung "beyaz eşya servisi " ilettiler yardımcı olmadılar dedim bu sefer farklı bir servis ilettiler(Samsung yetkilisi olmayan) onlar da yardımcı olmadı dedim gönderdim iade talebi oluşturup mağaza yanıtı bekliyorum şu an.

Güncelleme: N11 ile iletişime geçtim ve talep oluşturuldu. 2 iş günü içinde dönüş yapacaklarını söylediler. 14 günlük iade süresini geçerse bir sorun olup olmayacağını sordum. Herhangi bir sorun olmayacağını aktardılar. Dönüş alınca konuya durum hakkında yazacağım.

Ben bundan sonra n11 ile alakalı hiçbir şeye güvenmem . Bu kadar ilgisiz bir platform görmedim daha önce. Artık nerede n11 linki görürsem kötüleyeceğim .

3-5 kere sitelerinden destek merkezine bağlanmaya çalıştım. Hepsinde canlı desteğe bağlamak için bot yazdı, hiç birinde bağlanamadım. Bir ara canlı destek hattının varlığını sorguladım. Neyse ki numaraları üstüne whatsapp hattı varmış ancak oradan iletişim kurabildim.

Hepsiburada'daki bir mağazadan Sandisk 64 GB USB 3.0 flash bellek aldım. Ürün geldi. Hafıza yeri siyahtı. 3.0'lar attık siyah mı oldu diye düşündüm. Bilgisayar 2.0 gösterdi. Ürün bilgilerini Sandisk'e gönderdim. Ürün sahte imiş.

Artık hiç bir yere güvenmiyorum. Bilgisayar parçalarını gidip Vatan Bilgisayar'dan alıyorum.

Ürünü kullanıyorum. Ağır kopyalıyor ama film izlemekte kullanıyorum. Sıkıntı olmuyor.

Eskiden satıcıyı Hepsiburada seçerek ürün bakardım. Şimdi ürün arıyorum, ürünü Hepsiburada'da kendisi hariç herkes satıyor. Nasıl bir sistem izlediklerini anlamak güç. Bu işte aracı görevi görmeyi istiyorlar herhalde.

Bende N11'den Samsung SSD aldım 870 EVO 1 TB 1900 TL küsur verdim ve serino vs kontrol ettiğimde bulunamıyor :D ayrıca aldığım yer N11'in kendisi öyle yazıyordu satıcı olarak.
2 haftadır iade ile uğraşıyorum ürünü onlara gönderişim 2. oldu ürün gidip geliyor sadece ilkinde 3 tane Samsung "beyaz eşya servisi " ilettiler yardımcı olmadılar dedim bu sefer farklı bir servis ilettiler(Samsung yetkilisi olmayan) onlar da yardımcı olmadı dedim gönderdim iade talebi oluşturup mağaza yanıtı bekliyorum şu an.

Kendileri böyle yapıyorsa diğer satıcılara nasıl güveneceğiz? 😄

Pelican satıcısının profilinde ürün yok verdiğiniz linkteki ürün satıcısı ENCBİLGİSAYAR seçili olarak gözükmekte. Yeni mağaza açıp satışa ordan mı devam ediyorlar acaba .

Pelican satıcısının profilinde ürün yok verdiğiniz linkteki ürün satıcısı ENCbilgisayar seçili olarak gözükmekte. Yeni mağaza açıp satışa oradan mı devam ediyorlar acaba.

Bugün N11 aradı ve talebim doğrultusunda ürünü iade etmem için yönlendirdiler. Biraz aceleye geldiğinden satıcıya ne olacağını veya ne olduğunu sormayı unuttum. Az önce ben de profilinde yeni yorumlar var mı diye satıcıyı kontrol etmek istedim ancak dediğiniz gibi ulaşamadım. İade için talebimi oluşturdum. Firma adı SNAKE AND SNAKES TEKNOLOJI SAN TİC LTD ŞTİ ancak iade adresinde İzoly Bilgisayar bilgisi bulunuyor. Şu malum firma adını iade yerine satış sözleşmesinde görmeyi isterdim. Almadan kaçardım.

iade_adres.png

Artık N11'den teknolojik ürün almayı düşünmüyorum.

Beni bu sefer Samsung'a tekrar yönlendirdiler sahte olduğuna dair belge gerekiyor öyle iade edebilirsiniz dediler :D sadece döngü var başka bir şey yok.

Beni bu sefer Samsung'a tekrar yönlendirdiler, sahte olduğuna dair belge gerekiyor öyle iade edebilirsiniz dediler :D Sadece döngü var başka bir şey yok.
Bu mesaj üzerine iptal ettim siparişimi. Sahte ürün gönderdikleri yetmezmiş gibi bir de iade edebilmek için 40 takla atamam.

1679390245301.png

Geri
Yukarı