SanDisk Ultra 3D sahte olabilir mi?

627056

Centipat
Hepsiburada'dan bu ürünü aldım ama satıcının bazı ürünlerinde sahte ürün sattığı söyleniyordu kanıtları ile birlikte. Bu ürün bayağı puan almış ve bayağı yorum yapılmış ama sizce sahte olma ihtimali var mı var ise nasıl anlayacağım seri numarasını doğrulatabileceğim bir site falan var mı?

Hepsiburada'dan bu ürünü aldım ama satıcının bazı ürünlerinde sahte ürün sattığı söyleniyordu kanıtları ile birlikte. Bu ürün bayağı puan almış ve bayağı yorum yapılmış ama sizce sahte olma ihtimali var mı var ise nasıl anlayacağım seri numarasını doğrulatabileceğim bir site falan var mı?

Ürün hızı nasıl?

Daha elime ulaşmadı seri numarası falan doğrulatabilir miyim?

Eski laptop kullanıyorum desteklemiyor M.2

Aldığın satıcı SND bilişim mi? yoksa gönderdiğin linkteki mi?

Aldığın satıcı SND bilişim mi? yoksa gönderdiğin linkteki mi?
Gönderdiğim link.

İade edip bunu alabilirsin. Hem daha iyi bir disk hem de sahte gelme ihtimali yok.

Özellik bakımından aynılar değil mi?
SanDisk 3D Ultra bayağı önerilmiş forumda o nedenle aldım.

Gönderdiğim link.

Özellik bakımından aynılar değil mi?
SanDisk 3D Ultra bayağı önerilmiş forumda o nedenle aldım.

3D Ultra kötü SSD değil ama o fiyattan alınmaz maksimum 700 TL edecek bir SSD, Samsung olan ona bakarak daha iyi.

Bence gelince iade et Samsung al pahalıdan almışsın çünkü.

3D Ultra kötü SSD değil ama o fiyattan alınmaz maksimum 700 TL edecek bir SSD, Samsung olan ona bakarak daha iyi.

Bence gelince iade et Samsung al pahalıdan almışsın çünkü.
Tamam öyle yapacağım teşekkürler.

İade edip bunu alabilirsin. Hem daha iyi bir disk hem de sahte gelme ihtimali yok.

Hocam indirim daha ne kadar sürer? Eğer biterse aynı fiyattan daha iyi bir SSD alma şansım olur mu?

Geri
Yukarı