Sahte Valve kanalı ve CS2 yayını

gokalpv2

Hectopat
Yer
city 17
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1050, i5 9300h, 8x2 16gb ram, 480gb ssd
Meslek
lise öğrencisi

Bu yayın büyük ihtimalle troll ya da fake ya da hesap almak için yapılmış bu yayına dikkat etmeyin. Bunu dağıtın kapattıralım, Valve'nin gerçek hesabının aynısını yapmışlar.

Bu yayın büyük ihtimalle troll ya da fake ya da hesap almak için yapılmış bu yayına dikkat etmeyin. Bunu dağıtın kapattıralım, Valve'nin gerçek hesabının aynısını yapmışlar.

Dün ben tıkladım sazan gibi. :D

Bu dolandırıcılar bu kadar düşündüğü yolları normal iyi yollara kullansalar Aziz Sancar olurlar hepsi. Nerden hemen aklınıza geldi yahu?

Para kırmaya uğraşıyorlar. Hem abone kazanıp kanalları satacaklar. Çilek olarak da çaldıkları hesapları satacaklar.

Para kırmaya uğraşıyorlar. Hem abone kazanıp kanalları satacaklar. Çilek olarak da çaldıkları hesapları satacaklar.

Evet büyük ihtimalle öyle eğer bu siteden hesaba iriş yaptıysanız şifrenizi değiştirin ben yaptım bir şey siz yapmayın.

Sadece siteye girerseniz bir şey olmaz. Fakat bilgilerinizi yazdıysanız geçmiş olsun...

Ben salak gibi bilgileri yazdım ama hesap tam korumada direkt şifreyi vs değiştirdim bir şey olmaz herhalde. Hesaba giriş yapılmadı benim dışımda.

ben bugün yayını izliyodum ve telefondan qr okuttum siteye yönlendirdi beni ama siteye girince error 502 hatası verdi telefona zaralı yazılım bulaşmışmıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı