Valve, CS2 ciktiktan sadece 40 dakika sonra kasa açılımlarından 40 milyon dolar kazanmış

Haci cok gizli bir bilgi vereyim sana kimseye soyleme. Herkes farkli karakter olacak. Top secret.
Konudan sapmak istemiyorum ancak TLOU gibi bir oyunda online modunu aramak çok saçma.

@GTX 1080 PS3 ve PS4 versiyonunda oldukça fazla insanın oynadığı bir online modu vardı hocam. Gerçekten de iyi bir fikir ile ortaya çıkmış bir online moddu o. O moda bakabilirsiniz.
Amacı neydi hocam? Ya da sormayayım ben bakayım hemen.

Bir de CS:GO bitti yahu yazanlar vardı ya hep gülesim geliyor.

Adamların pazardaki komisyonları bile yeter oyunu piyasada tutmaya CS2 diye tekrar çıkardılar. Pazar dışı piyasayı söylemeye bile gerek yok. Özetle bu oyun bitmez.

Bir de CS:GO bitti yahu yazanlar vardı ya hep gülesim geliyor.

Adamların pazardaki komisyonları bile yeter oyunu piyasada tutmaya CS2 diye tekrar çıkardılar. Pazar dışı piyasayı söylemeye bile gerek yok. Özetle bu oyun bitmez.
Ben CS:GO sad editlerinin prim kasmak için yapılmış olduğunu düşünüyorum kesinlikle. Ulan adamlar ne güzel grafikler yapmış optimizasyon harici görünüründe hiç bir sıkıntısı yok hatta daha iyi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu tarz editler o kadar sinirimi bozuyor ki.
Sanki adamlar baştan aşağıya her şeyi değiştirdi oyun Rainbow six oldu.

Kasa açılımındaki rng o kadar düşük ki insanların çıkarttığı FN bıçak eldiven bile bunların kazandıklarının yanında hiçbir şey. Rng oranlarini düzeltmeden/artırmadan kasa açmak akıl işi değil. Git kasa savaşı oyna daha iyi :)

Her ne kadar iddia olsa da Valve gibi firmanın, bu parayı rahatlıkla kazanabileceğini düşünüyorum. Counter-Strike 2'nin çıkışından hemen sonra, çoğu kişi skinlere yöneldi ve kasa açılımı da illaki artmıştır.

Her ne kadar iddia olsa da Valve gibi firmanın, bu parayı rahatlıkla kazanabileceğini düşünüyorum. Counter-Strike 2'nin çıkışından hemen sonra, çoğu kişi skinlere yöneldi ve kasa açılımı da illaki artmıştır.
Hele tek kasadan eldiven çıkartacağını sanan 12-13 yaşındaki çocuklardan çok kazandı Valve.

@GTX 1080, tek kasadan çıkabilir de şans işte. Bu da 100 bin kişide 1 kişiye olur.
bir tane arkadaşım eskiden kalan kasalarını satmak yerine açmayı düşünüyor sinirlerim yerinden oynadı. 12 tane farklı kasalar var arada 3 tane Gamma 2 1 tane eldiven kasası var rahatlıkla oradan 800 TL'nin üstünde bir para gelecekken bir şey çıkmayacak boşa gidecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı