Sahura kadar sohbet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz de Sosyal'de gördüğüm genelde uzun uzun, detaylı ve mantıklı konuşan kişilerdensiniz. Genelde yazdığınız şeyler katıldığım görüşler oluyor. Hatta 1-2 defasında okuyup fikrimi değiştirdiğim olmuştu.
Teşekkür ederim. Genelde konularda hayalet gibi belirdiğimden çok da fark edilmediğimi düşünür, saygı çerçevesi içerisinde ilgili konuyu zihnimde yorumlar; eleştirimi, fikrimi, argüman gerektiren bir mesele ise argümanımı kibar bir lisanla öne sürer ve konuyu, üzerinde daha fazla düşünme gereğini kendimde hissetmeden takipten çıkardım. Bu yorum az da olsa tebessüm ettirdi.

Ayrıyeten ara sıra profil fotoğrafı değiştiriyorum. İnsanların da göz aşinalığının olup olmadığı konusunda biraz tedirginim bu yüzden. Çok da bilinirliğim yok, bir de hepten yabancıymış gibi görünmek istemem. Rumuzumun da akılda kalabilirliği tartışılır tabii.

2021-04-24_02-43.png

Gayet memnundum. Hiçbir sorun yaşamadım. Birkaç güne lisansı bitiyor ama birkaç arkadaşımı davet ettiğim için ücretsiz Avast Premium kazandım. Onunla devam etmeyi düşünüyorum.

Neden Kaspersky yerine, Avast?

Neden Kaspersky yerine, Avast?
Aslında telefonda Kaspersky kullanmayı düşünüyorum. Çünkü telefondaki Avast tam olarak çalışmıyor. Arayüze bile erişemiyorum. Bir sorun var sanırım.

Bilmiyorum, Kaspersky hiç kullanmadım. Avast'dan memnunum. Değiştirmek de istemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı