Sahura kadar sohbet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arka planı da korsan kullanmazsınız be(!)
Korsan değil ki hocam zaten yarısı Wallpaper.. adını siz koyun uzantılı . Hem daha kart yok elimde hocam nasıl alıyım Steam'den Wallpaper engine'i.

Korsan değil ki hocam zaten yarısı Wallpaper.. Adını siz koyun uzantılı . Hem daha kart yok elimde hocam nasıl alayım Steam'den Wallpaper Engine'i.

(!) Koymuştum hocam 😀 Ne ararsanız var Wallpaper Engine'de.

İyiyim hocam, siz nasılsınız?
İyi olmanıza sevindim :). Ah hocam bir bilseniz bugünlerde pek bir tuhafım. Kendim ile çelişiyorum. Şimdi anlatacağım biraz.
Hoş geldiniz 🙂. Bugün biraz daha iyiyim. Çorba içince iyi geldi. Teşekkür ederim siz nasılsınız?
Hoşbuldum. İyi geldiyse ne mutlu bana :). Tekrardan geçmiş olsun.

Hocam bugünlerde kendim ile pek çelişiyorum bir bilseniz. Arkadaşlarım çok çapkınlar. Beni adeta dürtüyorlar. Böyle birkaç günlük de olsa bir kızla flört etmeye sürüklüyorlar. "O kız ile daha çok var. Onun ayrılmasını mı bekleyeceksin?" gibi şeyler de duydum. Hafiften fikrim değişiyor maalesef. Böyle güzel bir kıza yazıp gecenin bu saatlerine kadar flörtleşme isteği geliyor. Kendimi zor tutuyorum. Sanırım tekrar o kızı görmeliyim. Onu görünce tüm düşünceleri dağılıyor tüm gün onu düşünüyorum. Ondan ayrı kalmak sanırım beni kötü etkiliyor. Düşüncelerim tutarsız ve dengesiz oluyor. Hala sorsanız onu çok istiyorum böyle tarifi zor ancak seviyorum. Ama yine de bir kızla flört etme isteği de bugünlerde içime işledi gibi. Biraz kendim ile konuşmam lazım sanırsam aynı zamanda.
Hoş geldin. İyiyim TV'den hem Rocky 4 izliyorum hem de yazıyorum sen nasılsın? 🙂
Yukarıda anlattım hocam. Kafam çok karışık bugünlerde. Niye böyle kendim ile çelişen şeyler düşünebiliyorum diye kafa yoruyorum. Çelişkili durumlar çok var içimde bugünlerde. Pek dertliyim dengesizliğim ve sorumsuz düşüncelerimden dolayısıyla :(.
Gerçektir hocam :). Bakın, şu an içimdeki yaramaz bunları gerçek buluyor sanırım :).

Bugün neden sapık ya da daha doğrusu böyle adeta dağılmış. Tutunacak dal -kız anlamında- arıyorum. İşte bu sorular kafamda deli gibi uçuşuyor, kendime anlam veremiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı