Sakal için 600 TL kablosuz tıraş makinesi önerisi

must82

Kilopat
Merhaba.
Bütçeyi başlıkta belirttim max. 600 TL. Ancak şu da olsun istiyorum şarjlı makineyı şarjdayken kullanabilmek. Bunun haricinde herhangi bir ekstrası olmayabilir. Özellikle tavsiye ettiği cihazı kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum. Teşekkürler.

Ben, braun series 3 ıslak kuru tıraş makinesi ve Philips multigroom 3000 serisi MG3710/15 kullanıyorum gayet memnunum.
Toplam 600 eder herhalde.

Belirttiğiniz özellikleri fazlasıyla karşılıyor kuaförlerin de kullandığı bir markadır ayrıca kendim de 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.

Ben, braun series 3 ıslak kuru tıraş makinesi ve Philips multigroom 3000 serisi MG3710/15 kullanıyorum gayet memnunum.
Toplam 600 eder herhalde.
Belirttiğiniz özellikleri fazlasıyla karşılıyor kuaförlerin de kullandığı bir markadır ayrıca kendim de 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.

Şu ürün nasıldır?

Ben bu tarz ürünler de bilindik markaları tercih etmiyorum hem pahalı hem de elverişsiz oluyor çok sıkıntı yaşamıştım önceden ayrıca bu kadar fiyat konusun da rahatsanız wahl almanızı öneririm pişman etmez.

Ben bu tarz ürünler de bilindik markaları tercih etmiyorum hem pahalı hem de elverişsiz oluyor çok sıkıntı yaşamıştım önceden ayrıca bu kadar fiyat konusun da rahatsanız wahl almanızı öneririm pişman etmez.

Bilindik marka tercih etmiyorum demişsin ama wahl en bilineni değil mi ya kalite anlamında?

Bilindik marka tercih etmiyorum demişsin ama wahl en bilineni değil mi ya kalite anlamında?

Haklısınız wahl bu kategori de en bilineni evet, biz kuaförler de çok tercih ediyoruz fakat bilindik markalardan kastım isim yapmış büyük markalar. Yine de tercih sizin tabii ki.

bu ürün güzel ama n11 haricinde teknosadan başka bir yerde göremedim. Ürünü kullandıysanız almak isterim nasıldır?

Hayır bu modeli kullanmadım maalesef fakat bu markanın bir çok ürününü kullandım ve memnun kaldım zaten wahl kuaför sektörü içerisin de adından ve kalitesinden sıkça söz ettiren tercih edilen bir marka.

Yeni konular

Geri
Yukarı