500-600 TL bacak için tıraş makinesi önerisi

ninjasavar

Femtopat
Daha fazla  
Göğüs ve özellikle de bacak (şu anda orman gibi ayıptır söylemesi) için tıraş makinesi arıyorum, fakat bütçem kısıtlı maalesef. En fazla 500-600 TL verebilirim. Önerisi olan var mı?

Saolasın onunla şunun:
arasında kaldım da bu philips olanın açıklamasında vücut için tavsiye edilmez yazıyor, cahilliğimden soruyorum ha sakal ha vücut kılı ne fark ediyor acaba bir bilgin var mı? :D

Saolasın onunla şunun:
arasında kaldım da bu philips olanın açıklamasında vücut için tavsiye edilmez yazıyor, cahilliğimden soruyorum ha sakal ha vücut kılı ne fark ediyor acaba bir bilgin var mı? :D
ben de tam bilmiyorum ama benimki mesela iş görüyor ama sakal kesince jiletle kestikten 2 gün sonra çıkan sakal gibi kalıyor vücut da ise fena almıyor,jilete biraz yakın ama 1 sene oldu şuan baya kullandım az biraz kıl bırakmaya başladı makina.

Saolasın onunla şunun:
Arasında kaldım. Da bu Philips olanın açıklamasında vücut için tavsiye edilmez yazıyor, cahilliğimden soruyorum ha sakal ha vücut kılı ne fark ediyor acaba bir bilgin var mı? :D

MG7720 modelini kullanıyorum hassas tıraş başlığı olması gerekiyor. Sakal için olan uç 0.5mm kadar kesiyor ve cildin yumuşaksa yani gergide değilse bacagını kesme ihtimali var hassas yerler koltukaltı, kasıklar ve baldırlar gibi onun dışında vucut ve sakal arasında fark yok hatta hassas tıraş başlığını kullanmak için ilk başta sakal başlığının yanında gelen 4 tane 1mm 2mm 3mm 5mm gelen (vücut için ayrı geliyorlar) onlarla kıllarını alıp 3mm e kadar kısaltman gerekiyor sonra hassas traş başlığını kullanıyorsun. Lafın kısası sorun olmaz ama sıfır kesmez.

MG7720 modelini kullanıyorum hassas tıraş başlığı olması gerekiyor. Sakal için olan uç 0.5mm kadar kesiyor ve cildin yumuşaksa yani gergide değilse bacagını kesme ihtimali var hassas yerler koltukaltı, kasıklar ve baldırlar gibi onun dışında vucut ve sakal arasında fark yok hatta hassas tıraş başlığını kullanmak için ilk başta sakal başlığının yanında gelen 4 tane 1mm 2mm 3mm 5mm gelen (vücut için ayrı geliyorlar) onlarla kıllarını alıp 3mm e kadar kısaltman gerekiyor sonra hassas traş başlığını kullanıyorsun. Lafın kısası sorun olmaz ama sıfır kesmez.
Şimdi anladım, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı