Sakal için jilet önerisi

Olga666

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, bende Gillette Fusion Proglide tıraş bıçağı var. Memnunum ama tam olarak sinekkaydı almıyor. Yeni bir tıraş bıçağı mı almalıyım, yoksa buna takabileceğim uyumlu yedek başlık var mıdır? Ayrıca tek jiletli bıçakların daha iyi tıraş ettiğini duydum fakat genelde kesik oluyormuş o yüzden onu eledim. Bana güzel bir tıraş bıçağı veya yedek başlık önerebilir misiniz?

Tam sinekkaydı için jiletle tersten tıraş etmen gerekiyor, ama öyle tıraş ettiğinde de muhtemelen cildin tahriş olur çünkü çoğu kişinin cildi o kadar sağlam değil. Sinekkaydı için en iyisi shaver 3000 tarzı 3 başlıklı makineler. Bu makinelerle hem ıslak tıraş oluyorsun hem de tam istediğin gibi sinekkaydı tıraş oluyorsun.

Yıllarca üç bıçaklı jilet kullandım ve kullanmaya devam ediyorum, tek bıçaklıya geri dönüş yapınca resmen kendime ne kadar eziyet ettiğimi anladım. Oynar başlık özelliği yok, üç bıçaklılardaki gibi korumalar yok ve bu yüzden tek bıçaklıyla tıraş olmak gerçekten zor ve konforsuz. Tek bıçaklıdan uzak durun, daha iyi tıraş etmiyor ayrıca benim tecrübem.

Yeni konular

Geri
Yukarı