Sakal Uzatmak ve Sıklaştırmak

Hocam genetik olması gerek sizinkinin. Ben 17 yaşındayım fakat benim bile ayda bir kesmem gerekiyor. Bence kurcalamayın. Doğal haliniz en iyisidir.

Bizim aile de aynı, fazla sakallı yok. 2 parmak kalınlığında keçi sakalım var ama gıdı kısmına kadar değil, varsa sıklaştırmak için yöntem, bilenler paylaşsın. Cheat Engine'den density'i 9999 yapacağım yoksa :D

Yahu genetik de bu genleri değiştiremiyor muyuz :D Dayım ve babam'ın da pek sakalı yok. Ama dayı oğlumun eşek kuyruğu gibi sakalı var. Genetiğe müdahale edemiyor muyuz?

1 sarımsağı ezip, bir yudumluk su ile karıştırıp, yüze sürüyorsun ve 15-20 dakika sonra yüzünü şampuan ile yıkıyorsun. Bunu yapınca bende işe yaramıştı. 1 kere yaptım, farkı görünce tekrar yapmama gerek kalmadı. Tabi sen ve ben aynı olmadığımız için belki sende işe yaramayabilir. Ama dediğim gibi bende işe yaramıştı.

1 sarımsağı ezip, bir yudumluk su ile karıştırıp, yüze sürüyorsun ve 15-20 dakika sonra yüzünü şampuan ile yıkıyorsun. Bunu yapınca bende işe yaramıştı. 1 kere yaptım, farkı görünce tekrar yapmama gerek kalmadı. Tabi sen ve ben aynı olmadığımız için belki sende işe yaramayabilir. Ama dediğim gibi bende işe yaramıştı.
Tamamen yüze değil de istediğim yere de sürsem bir fark olmaz sanırım. Deneyeceğim.

Çıkartıp ne yapacaksın hafız boşver. 1 haftada Viking gibi oluyorum ben, inan köse almak daha iyi hem genç gösterirsin.
Ben artık genç göstermek istemiyorum. Vikings dedin de onun gibi olmak istiyorum işte :D Ama şu şekilde istediğim sakal tipi.
Tam olarak bu şekilde. Yanaklar sıfır. Bıyık ve keçi sakalı birleşimi. Bu şekilde uzuyor zaten.

Dosya Ekleri

• Brad Pitt Goat Beard 5.jpg
    Brad Pitt Goat Beard 5.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 219
Dostum ben olsam bir anormallik olmadığı sürece doğal haline bırakırdım. İlk sayfada arkadaş söylemiş ama ben de tekrar hatırlatıyım, jilet ya da ustura gibi aletler halk efsanesidir, dışarıdan yapılan müdaheleler saç köklerini etkilemez onları gürleştirmez ya da sıklaştırmaz. Boşuna kendi cildini tahriş etmene gerek yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı