Çözüldü Sakarya Adapazarı Yenigün Mahallesi'ne TurkNet GigaFiber gelecek mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Avengers

Kilopat
Daha fazla  
Sakarya Adapazarı Yenigün Mahallesi için GigaFiber altyapı çalışması olacak mı? "Bölgenizde çalışmaların 2022 içerisinde başlaması planlanıyor." denilmişti ama ortada hala bir çalışma göremiyorum.
@500498 @TurkNet Destek Ayşegül

Çözüm
Merhaba, GigaFiber İstiyorum — TurkNet sayfamızdan adresinizi talep olarak iletebilirsiniz.
Talepler doğrudan proje ekibimize iletiliyor. Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirme yapılacaktır. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.
Merhaba, GigaFiber İstiyorum — TurkNet sayfamızdan adresinizi talep olarak iletebilirsiniz.
Talepler doğrudan proje ekibimize iletiliyor. Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirme yapılacaktır. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.

Çözüm
2 yıl önce adresimi talep olarak ilettim zaten ama planlardan çıkarıldığı haberi geldi. GigaFiber gelmeyecekse söyleyin boşuna beklemeyelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…