Sakarya Üniversitesi bilgisayar Mühendisliği (IO) nasıldır?

Sece

Centipat
Daha fazla  
Şu an örgün bir şekilde bilgisayar mühendisliği okuyorum. Sakarya Üniversitesi ikinci öğretim bilgisayar mühendisliğine puanım yetiyor. MYP ile oraya geçebiliyor muyum? Sakarya'da okuyan varsa sizce ortamı, sınavları, olanakları nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar.Geçip geçmeyeceğinizi bilemiyorum öğrenci işlerini bir arayıp sorun.Akşam okumak sıkıntı olmuyor öncelikle kampüs içi hep dolu bir kız olarak hiç sıkıntı çekmedim. Ortam olarak sakarya insanı düz anadolu insanı misali. Kampüs çok güzel sapancaya karşı oturup izlemek bile çok zevkli. Sınavlar olarak aman şu öğrencilere bir soru sorayım da geçemesinler diyen hoca görmedim, ne anlattılarsa onu sordular dersten kalan kişi çalışmamıştır net. Okulda büt yok. Bunun yerine kısa sınavlar ödevler vs mevcut o yüzden sürekli bir tempo içerisindesiniz bunu söylemeliyim. Yani okul öğrencileri çalıştırmaya yönelik. Hocalar olarak her okuldaki gibi iyisi de var kötüsü de var genel olarak iyi bir izlenim aldığımı söyleyebilirim ilgili olduklarını düşünüyorum. Ben tekrar tercih dönemine gitsem tekrar gelirdim.

Merhabalar.Geçip geçmeyeceğinizi bilemiyorum öğrenci işlerini bir arayıp sorun.Akşam okumak sıkıntı olmuyor öncelikle kampüs içi hep dolu bir kız olarak hiç sıkıntı çekmedim. Ortam olarak sakarya insanı düz anadolu insanı misali. Kampüs çok güzel sapancaya karşı oturup izlemek bile çok zevkli. Sınavlar olarak aman şu öğrencilere bir soru sorayım da geçemesinler diyen hoca görmedim, ne anlattılarsa onu sordular dersten kalan kişi çalışmamıştır net. Okulda büt yok. Bunun yerine kısa sınavlar ödevler vs mevcut o yüzden sürekli bir tempo içerisindesiniz bunu söylemeliyim. Yani okul öğrencileri çalıştırmaya yönelik. Hocalar olarak her okuldaki gibi iyisi de var kötüsü de var genel olarak iyi bir izlenim aldığımı söyleyebilirim ilgili olduklarını düşünüyorum. Ben tekrar tercih dönemine gitsem tekrar gelirdim.
Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için :)

Merhaba. Geçip geçmeyeceğinizi bilemiyorum öğrenci işlerini bir arayıp sorun. Akşam okumak sıkıntı olmuyor öncelikle kampüs içi hep dolu bir kız olarak hiç sıkıntı çekmedim. Ortam olarak Sakarya insanı düz Anadolu insanı misali. Kampüs çok güzel sapancaya karşı oturup izlemek bile çok zevkli. Sınavlar olarak aman şu öğrencilere bir soru sorayım da geçemesinler diyen hoca görmedim, ne anlattılarsa onu sordular dersten kalan kişi çalışmamıştır net. Okulda büt yok. Bunun yerine kısa sınavlar ödevler vs mevcut o yüzden sürekli bir tempo içerisindesiniz bunu söylemeliyim. Yani okul öğrencileri çalıştırmaya yönelik. Hocalar olarak her okuldaki gibi iyisi de var kötüsü de var genel olarak iyi bir izlenim aldığımı söyleyebilirim ilgili olduklarını düşünüyorum. Ben tekrar tercih dönemine gitsem tekrar gelirdim.

Merhaba. IO okuyan biri kulüplerde aktif rol alabilir mi? Ders saatlerinden dolayı.

Merhaba. IO okuyan biri kulüplerde aktif rol alabilir mi? Ders saatlerinden dolayı.
alabilirsiniz tabii ki. hocalar sabah girmenizi takmıyor çok suistimal etmediğiniz sürece aynı hocanın sabahki dersine gidersiniz zaten çoğu hoca için yoklama önemli değil max 2 hoca takıyor dönem içinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı