Sakarya Üniversitesi bilgisayar mühendisliği nasıldır?

Bilgisayar mühendisliği için hangi üniversite tercih edilmeli?

• Sakarya Üniversitesi

• Kocaeli Üniversitesi

• Türk Hava Kurumu Üniversitesi

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

TheGG

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. 1-2 günlük araştırma sonucu Sakarya Üniversitesi bilgisayar mühendisliği çok cazip geldi bana. 7 profesör gösteriyor akademik kadrosunda. Fakülte içinde Toyota ve Ford sınıfları varmış sanırım. Kampüsü çok hoş duruyor. Sakarya'da yaşayan biri veya bizzat bu bölümde okuyan biri eğitim durumu hakkında görüşlerini sunarsa çok iyi olur. Buradan mezun olduktan sonra önüm açık olur mu?

Sakarya yerine thkü veya Kocaeli Üniversitesi mi seçilmeli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. 1-2 günlük araştırma sonucu Sakarya Üniversitesi bilgisayar mühendisliği çok cazip geldi bana. 7 profesör gösteriyor akademik kadrosunda. Fakülte içinde Toyota ve Ford sınıfları varmış sanırım. Kampüsü çok hoş duruyor. Sakarya'da yaşayan biri veya bizzat bu bölümde okuyan biri eğitim durumu hakkında görüşlerini sunarsa çok iyi olur. Buradan mezun olduktan sonra önüm açık olur mu?

merhabalar ben de sakaryayla çukurova arasında kaldım sizce neden sakarya?

Sakarya Kocaeli'den daha iyi bir üni thkü yü düşünmeyin bille

Yeni konular

Geri
Yukarı